Rozhovor s TH z Dánska

31. května 2007 v 21:26 | Alexia |  x Interview
(Otazka o vztahu s faninkou)
Bill: Ano dokažu si představit setkání s fanoušky. Mužete se do nich taky zamilovat. Bylo by to v podstatě vyhodou, protože naši fanoušci milují naši hudbu, a podporují vše co děláme. A taky by respektoval jak žijeme. Myslim, že teďby to bylo pro dívku tvrdý, protože pro mě je nejvíc duležitá hudba a u ní není žadný čas na přítelkyně.
Tom: Ale musíte stravit trochu času na dámách. Mluvím z vlastní zkušenosti. (všichni se smějí) A to pak je hezké setkní s fanoušky, čas od času...(Tom chytil zachvat smíchu)
(Otázka na, že jsou vzory ostatních)
Bill: Víme, že máme zodpovědnost. Ale i my musíme nazbýrat vlastní zkušenosti. My taky děláme chyby. Jsme normální, a každy člověk chybuje. Mužete kopírovat nás a říct "Pojďme, uděláme skupinu jako jsou oni" Mužeme být pro Vás vzorem, ale určitě ne ve všech věcech :)
Tom: Přesně
Bill: A je to normální, jsme naprosto stejní jako jsme vždy byly. Děláme chyby jako každý. Stává se to všem.
(Otazka na nové album)
Bill: Nejvíc se asi k lbu váže bungalov ve Španělsku. Byli jsme tam na dovolené, ale psali jsme tam písně a měli u sebe nástroje. Napsali jsme tam 1. píseň z alba "Wir sterben niemals aus" Je to pro nás duležíté, že jsme napsali . song tam. Proto album nese název Zimmer 483
(Otázka na "Übers Ende der Welt")
Bill: Ve skutečnosti to je pozitivní song, protože nese zpravu o tom, že bychom se neměli bát razit nové cesty. Měli bychom jít za vými sny a uskutečnit je! Mnoho lidí se dostane do stereotypu, ve kterém némá už čas dělat něco jiného. Ale my říkáme: Dělejte to co chcete. Dostaˇn se vem ze stereotypu a nasleduj své sny. I přesto, že to znamená překonat některé překážky. Nebojte se změnit váš život! My to taky udělali. Převratili jsme uplně naše životy. Muže to být tak ohromné. Pro nás to znamenalo že naše sny jsou splněné. Stává se to.
(Otazka o jejich "novém" stylu)
Tom: Na začátku jsme neměli žadnou ideu. Nebylo to tak že bychom řekli: "Pojďme změnit styl, pojďme změnit musicu. Je to přirozený vývoj. Za minulý rok jsme odehráli 60-70 koncertů.. Všichni jsme se vypracovali a i naše idei se rozvynuli. Většinou se točí okolo textů. Vždy mám kytaru u sebe. Hlavní ideou je naše cesta. Naše songy jsou více kytarové. Vypracovali jsme se v hudbě ale pořád to zní jako Tokio Hotel. Zhřejmě to mužete slyšet... Celou cestu od naší 1. demo nahrávky (všichni se smějí), mužeš slyšet jaký jsme byly až po zimer 483, a na té je poznat že je to taky od nás. A to je správné.
(Otazka na anglické album [nezapomínejte, že je to rozvor z února])
Tom: Nevíme kdy toto album výjde [04.06.2007]. Vlastně ani nevíme, které songy tam budou, ale pracujeme na tom..
Bill: Byla to tvrdá prace, musí to být gramaticky správně, a nesmím mít německý přízvuk. To bylo pro mě nejtežší, ale doufám že jsem uspěl.
Tom: Nejsme v angličtině dobří, tak jsme to nemohli přeložit my samy. Ale musí to znít dobře. a mít stejné poselství, protože to je jediný duvod proč jsme to překladali - aby nám mohli rozumět.
Nemáme zvlaštní vztah k angličtině, ale chceme aby nám lidi ruzuměli, myslíme že naše zpravy sou duležité, proto toi naši producenti přeložili.
Bill: Samozhřejmě, né všichni mluví německy, ale je to jazyk ve kterém umíme nejlepe vyjadřit samy sebe a hrát, několik songů máme přeloženy aby nám rozuměli. Často lidi prošli problemy o kterých sou naše překlady a to je dobrý...
 


Komentáře

1 misa misa | 1. června 2007 v 8:02 | Reagovat

tak tu bill potvrdzuje ze nema ziadnu francuzkuuuuu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama