Tom: "Milujem rozdiely života rockovej hviezdy"

30. června 2007 v 23:08 | Alexia |  x Interview
Sebejistý, vynikající kytarista, nenasytný svůdník, Tom hraje image rockové star v celé své kráse. Skrz dobrodružství Tokio Hotel mladý umělec úplně kvete v jeho vzrušujícím životě a plní si svůj velký sen.
O jakých letních prázdninách přemýšlíš?
Tom: Hned myslím na vzdálený ostrov, slunce, krásné pláže, tyrkysovou vodu a dlouhý odpočinek...To je báječný program.
Léto bez flirtování, je to možné?
Tom: Co o tom přemýšlím, nemůžu si vzpomenout na léto bez chození ven s jednou nebo pár kočkama! (úsměv). S Billem jsme byli zvyklí trávit prázdniny v obrovských turistických oblastech, třeba na španělském pobřeží. Na takovém místě je tak hodně mladých dam, že nebylo těžké jednu svést...(mrkne)

Mohla by letní láska trvat i po prázdinách?
Tom: Můj názor je, že léto je na to, užít si srandu a brát všechno bezstarostně, hlavně lásku! V horké atmosféře, daleko od domova, relaxujeme, jsme otevření ostatním, cítíme se volní, protože víme, že na konci prázdnin každý z nás pojede domů. Takže já nevěřím, že letní láska by mohla trvat. V každém případě se mi to nikdy nestalo.
Věříš na přátelství mezi holkou a klukem?
Tom: V teorii, že nic nezamezí holce a klukovi mít jenom přátelský vztah. Ale připouštím, že tento druh vztahu se může lehce zničit...Všeobecně, jeden z těchto dvou přátel se zamiluje do toho druhého a jejich přátelství se změní na love story. Proto jsou dívčí a chlapecká přátelství vždycky nejasná.
Už jsi někdy utěšoval dobrou přítelkyni v úmyslu ji svést?
Tom: Ne, nikdy! V žádném případě...nesnáším manipulaci s lidmi, hlavně, když je to přítel v úzkosti...
Mohl by si odpustit zradu?
Tom: Záleží na tom , kdo by zradu udělal...myslím, že bych byl schopný odpustit třem lidem, které nejvíc miluju: Billovi, mému dvojčeti, Simoně, mé matce a Andreasovi, mému nejlepšímu příteli. K ostatním lidem bych neměl slitování a nedal bych jim druhou šanci.
Býváš někdy rozčilený?
Tom: Ano, přirozeně! Vždycky se pomstím, když myslím, že bych měl...
Mohl bys dát příklad?
Tom: Na střední juniorské jsem si to vícekrát než jednou vyřídil s pár kluky. Byl jsem velmi nezkrotný student, který byl vždycky pro špatné rány...Některým studentům nevadilo nahlásit mě hlavnímu učiteli. Oplatil jsem se jim za to....nemám rád žalobníky!
Do jakých špatných věcí ses dostal?
Tom: Oh, nic závažného...Byl jsem divoký student, ne kriminálník. Udělal jsem pár malých blbostí, abych provokoval mé učitele, například jsem vylil inkoust na učitelovu židli, dal lepidlo na kliku dveří nebo nakreslil nějaké graffiti na lavice...
Co tě dokáže zranit?
Tom: Obvykle, přijímám kritiku docela dobře, kromě toho, když je to řečeno za mými zády. Mám radši, když je tahle kritika řečena přede mnou. Nemyslím si, že jsem nějak zvlášť dotknutelný. Potřebuju hodně kritiky, aby mě ranila. Ale Bill je na tohle expert (smích). Když ví, kde je má slabost, ví, co má říct, aby mě ranil a lezl mi na nervy.
Které situace z tebe udělají mrzutého?
Tom: Nemůžu vystát, když někdo odejde v průběhu diskuze, aniž by se omluvil. Když se například bavíme o věcech kolem TH a když jeden z nás opustí místnost před koncem diskuze, často ze naštvu a jsem mrzutý ! (smích)
Jaký charakter ve skupině nemůžeš vydržet?
Tom: Z bezenergického Georga opravdu šílím! A to říká líný kluk! (smích)
Je pravda, že rád někdy vstávám opravdu pozdě....ale Georg pořád přezimuje! Kdekoliv jsme, i když je hodně věcí na práci a k objevení, Georg radši spí...
Jaké jsou tvé nejlepší kvality?
Tom: Myslím, že moje sebedůvěra. Nechává mě postupovat životem bez toho, aniž bych se ptal na tisíce otázek. To je taky uklidnění pro ostatní. Masírovat ramena se sebedůvěřivým klukem je pohodlné...Proto má rodina a mí přátelé se neváhají zeptat na jejich problémy. Rád hraji roli poradce.(úsměv)
Jsi s úspěchem spokojený?
Tom: Hned jak uplynula první hodina trochu znervózňujícího veřejného života, rychle jsem našel svůj význam. Kontakt s davem, skryté spojení s fanoušky, vztah s novináři...prostě vzrušující momenty. Miluju vzrušení, stres a všechny tyhle rozdíly života rockové hvězdy!
Jakou jinou profesi by sis vybral?
Tom: Hudba je má největší vášeň, můj velký dětský sen...Dnes mám šanci tento sen realizovat za nejlepších podmínek. Vstávám s hudbou a chodím spát s hudbou. Hraju před skvělým publikem všude v Evropě. Teď si prostě nedovedu představit, že bych dělal něco jiného...
Máš hvězdné manýry?
Tom: Ne, to není můj styl, ani Billa, Gustava a Georga. Nikdo z nás nemá podivné nároky. Pár sod, chipsů a pizz na stole je dost, aby nás to uspokojilo. Tyhle výstřední manýry a limuzíny necháváme americkým hvězdám!
Jaká je tvá relaxační fantazie?
Tom: Rád si představuju sebe s rodinou a přáteli, ležet na trávníku v městském parku, pít pivo, dívat se na hvězdy....jednoduše tohle. Nepotřebuju hodně, abych se cítil šťastný: přátele, kousek přírody, něco k pití a je to.
zdroj: sexibillatom.blog.cz
 


Komentáře

1 kaulitzka kaulitzka | E-mail | Web | 30. června 2007 v 23:18 | Reagovat

cauky pod ke ma na blog je tam soutez o nejlepsi blog tak se pls prihlas

2 misa misa | 1. července 2007 v 11:04 | Reagovat

ajoj alexia prosim nevies mi zistit kde budu tokio hotell v obdobi augusta???ci budu v nemecku alebo de?????????

PJOSIIIIIIIIIIIIIM

3 Alexia Alexia | Web | 1. července 2007 v 12:34 | Reagovat

misa: cawko...chod na www.tokiohotel.de ...a tam zadaj TERMINE =) ale tusim ze v DE nebudu =( a ked nebudu mat akurat ziadny koncik tak asi budu doma...maybe...viac ti neviem povedat =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama