Červenec 2009

My new angel Bill 2.časť ((by *Mischa* :o*))

31. července 2009 v 20:33 | Sabka |  - My new angel Bill
Ležím v posteli a pozoruji strop. Jsem prázdná. Už to nejsem Já. Nějaká část Mne tu chybí. Nevím, jaká to je, ale ať hledám jakkoliv, nemůžu ji najít a vrátit zpět do svého těla. Cítím, jak je uvnitř Mě díra. Někde v Mém ochranném štítu je mezera. Mám pocit jakoby tam nebyl vůbec… Nejsem chráněná. Jsem sama a jsem prázdná. Zavřu oči a pevně stisknu víčka k sobě. Začnu zhluboka oddychovat… Před očima se Mi objeví světla auta a nějaký člověk, co tam vběhl místo Mě. Postavil se tam a auto do něj vrazilo. Zastavilo se o něj jako o tvrdý kámen, jako o sloup. Poté člověk upadl na zem a začal krvácet. Náhle zmizel. Okamžitě otevřu oči. Prudce se posadím a rozhlédnu se po pokoji. Cítím, jak jsem celá mokrá. Sáhnu si na čelo. Tečou po Mně potůčky potu. Podívám se na hodiny. Už je půl čtvrté ráno. Musela jsem panebože usnout… Pomalu si lehnu zpět a položím se na polštář. V tu chvíli Mi vše dojde. Nebyl to člověk, kdo Mě zachránil. Byl to Můj anděl. Obětoval za Mě svůj život. Položil svůj život za to, abych mohla nadále žít! Panebože… Ne, to ne… Proč On?! Ne! Byla jsem taková kráva! Jak jsem mohla být tak sobecká?! Vždyť On umřel! Okamžitě se posadím a vylezu z postele. Rozběhnu se z pokoje. Proběhnu domem a přes půdu vylezu na střechu domu. Pomalu se vydám ke kraji. Nic není slyšet. Čím více se přibližuji ke kraji, tím více očekávám varování. Nic však neslyším. Uvnitř Mé hlavy je prázdno. Nikdo Mě nehlídá. Nikdo Mě nevaruje. Dojdu až k úplnému kraji a postavím se tam. Roztáhnu ruce a rozhlédnu se. Poté zavřu oči. Cítím strach, cítím mrazení v zádech. Zhluboka se nadechnu. Vzduch projede Mým prázdným tělem… Ztratila jsem ho… Můj anděl je pryč. Nikdo Mě nechrání. Jsem teď tak zranitelná, že by Mě mohlo zabít i kousnutí pouhé krysy. Zavrtím hlavou a otevřu oči. Před očima mám protější barák, oblohu a prázdnou ulici. Necítím, že by Mě někdo pozoroval. Nikdo Mě nehlídá. Vždy jsem cítila, že tu se Mnou někdo je a pozoruje Mě. Tentokrát ne. Mohu dělat cokoliv a nikdo Mě nebude varovat. Do očí se Mi začnou vlévat slzy. Opravdu jsem ho už navždy ztratila. Můj anděl je pryč!

Glaube in der liebe schlafen jedem 24.časť ((by Sabka))

31. července 2009 v 20:32 | Sabka |  - Glaube in der liebe schlafen jedem
Boha, toto bol dlhý deň. Tá akcia bola nekonečná, a ešte som musela zostať aj na párty, na ktorej som pila džús. Ach bože... Vošla som do domu a rovno išla hore. Bill už bol hore v spálni a pozeral nejaký film. "Ahoj" pozdravila som ho unavene a začala sa prezliekať. "Čakal som na teba" povedal šeptom a objal ma zozadu. "Nemám náladu... prepáč" vyvliekla som sa mu a odišla do kúpeľne sa umyť. Iba som si vyčistila zuby a odlíčila som. Na sprchu som bola príliš unavená. Vyšla som a ľahla si do postele. Pocítila som dotyk na stehne a zadku. "Bill... fakt nemám náladu..." "Tak ja ti ju spravím" začal ma bozkávať na krku. "Prestaň... nechcem!" odstrčila som ho od seba a prikryla sa až pod krk perinou. "Čo ti zasa je?" "Nič, som unavená a chcem spať" "Tak spi... aj navždy" odfrkol.

The best friends 9.časť ((by Miss TH))

31. července 2009 v 20:31 | Sabka |  - The best friends
Vybehli sme obidvaja bez slov do Billovej izby a tam sme videli Billa na zemi v kaluži krvi so žiletkou v ruke. Srdce sa mi úplne zastavilo a slzy spadli mimovoľne z mojich očí. "NIE !" zakričala som z plného hrdla a prišla k nemu. Srdce mu ešte stále bilo, ale každou sekundou sa blížilo ku svojmu poslednému úderu. Tom na nič nečakal a okamžite volal záchranku. Tí prišli behom piatich minút a zobrali Billa. My sme šli za ním. Mala som strašný strach, že je už neskoro. Všimla som si, že Tomovi stiekli slzy po tvári a snažil sa nezosypať. Ja som sa snažila o to isté, ale nedarilo sa mi to.

Proč zrovna já? 20.časť ((by Pája))

31. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - Proč zrovna já?
**************** O DVA DNY POZDĚJI ****************
"Honem Naty pospěš si, nestihneme letadlo," křičí na mě mamka a nakládá věci do taxíku.
"Hned jdu," ujistím mamku a naposled si prohlédnu náš byt ve středu Londýna. Je to zvláštní, ale k tomuhle místu jsem si vybudovala vztah. Díky tomuhle místu, mohu zase chodit. Dalo mi toho opravdu hodně a já bych se sem chtěla určitě jednou vrátit. Teď musím dokončit školu v Německu. Je to přece můj domov a já se tam chci vrátit. "No to je dost, kde seš prosímtě celou dobu? Určitě nestihneme letadlo," hrozí mi mamka. Je tak nervosní. Všechno je to ze dne na den. "Na letiště?" přikáže mamka řidiči a vyrážíme směr Heathrow.
Nemohu tomu uvěřit, že se vracíme do Německa, ale ještě více nemohu uvěřit tomu, že už chodím. Tomu se budu snad divit do konce života, ale je to realita a ne nějaký hloupý sen, což mě dělá tím nejšťastnějším člověkem na celym světě. "Vrátíme se teda do Magdeburgu," zeptá se mě mamka, když už jsme v letadle a vyrážíme směr Německo.

Bill Kaulitz - My obsession

31. července 2009 v 20:10 | Sabka |  x Videa

Kráááásne :)

Spevák Tokio Hotel podal žalobu na kampaň

31. července 2009 v 20:05 | Sabka |  x Articles
Drážďany-Spevák z kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz" podáva sťažnosť proti kampani "Leipziger Volkszeitung". V piatok o tom informoval národný súd v Dražďanoch. Noviny vydali v júni minulého roka veľkú fotku Kaulitza s nápisom "Nonstop k Superstar". Mala to byť reklama na projekt pre mestskú hudovnú školu, ktoré môžu pomôcť hudobným fanúšikom v zakladaní svojich nových nových kapiel a ponúka im cestu k sláve rockstar. Prvá sťažnosť speváka na odškodnenie vo výške 15 000 eúr bola zamietnutá.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/. Kopírovať len so zdrojom!RU: All stars nr.16/09-scans

31. července 2009 v 13:17 | Sabka |  x Magazines


Avatary (by Silmar)

30. července 2009 v 22:33 | H4Rd-B!TcH |  - Avatars

Avatary (by Weezy)

30. července 2009 v 22:32 | H4Rd-B!TcH |  - Avatars

My new angel Bill 1.časť ((by *Mischa* :o*))

30. července 2009 v 20:45 | Sabka |  - My new angel Bill
Na túto ff-ku nemám slov :D fakt, ÚŽASNÁ! :D Oplatí sa prečítať, verte mi ;)

"Tentokrát to musí přece vyjít…" řekne Mi Eve při cestě domů ze školy. "Nejsem si jistá. Ještě to nikdy nevyšlo…" povzdychnu. "Snažili jsme se tam dostat už aspoň 5x a nikdy to nevyšlo. Teď to prostě vyjít musí!" zamračí se. Už se hodně dlouho snažíme dostat do jednoho klubu. A ačkoliv je ten klub plný drogových dealerů, hajzlů a různých prevítů, chceme se tam dostat. Ne kvůli drogám, ani kvůli chlastu. Je Nám 18, můžeme dělat cokoliv se Nám zachce. Tam jsme se ale zatím nedostali. Důvod? Důvod je ten, že Nás…lépe řečeno - Mě vždy "něco" zastaví. Ať už je to náhoda, neštěstí nebo něco lepšího, vždy to něco j. Snažili jsme se mnohokrát, ale marně. Pokaždé Mě "to" zastavilo. Připadá Mi jakoby někdo byl někde tady hned u Mě a kazil Mi ten plán. Jakoby věděl, že se má něco stát. Jakoby tušil, že jsem tam v nebezpečí. Už jenom kvůli tomu jsem přesvědčena o tom, že mám nějakého anděla. A ten anděl Mě velmi chrání… "Ach jo. Musí to vyjít! Já tam chci!" zakňourá Eve. "Určitě to už vyjde." usměji se na ni povzbudivě. Ikdyž Mi někde v hlavě zní: Zapomeň na to. Nestane se to ani kdybych měl umřít! Pro sebe si povzdychnu a jdeme dál tmavou ulicí, která je osvětlena pár lampami. "Možná se tam dostaneme, ale zrovna tam Patrick nebude." zauvažuje Eve nahlas. "To by bylo k naštvání, opravdu." odsouhlasím. Jdeme tam kvůli Patrickovi. Patrick je kluk, který se Eve moc zalíbil. Potkali se v obchodě a nějak se dali do řeči. Nevyměnili si ani čísla. Pouze jí řekl, že jeho starší brácha vlastní tento klub, tak aby někdy přišla. Eve se s Patrickem chce znovu setkat a proto se tam snažíme už poněkolikáté dostat. Díky Mému "andělovi" se to však nedaří…


Glaube in der liebe schlafen jedem 23.časť ((by Sabka))

30. července 2009 v 20:44 | Sabka |  - Glaube in der liebe schlafen jedem
_____________________Tom________________________________
Ešte som spal, keď mi niekto zvonil. Ja som sa vyhrabal z postele a išiel v boxerkách k dverám. Otvoril som ich a odtiaľ sa na mňa vrhla Vicky v čiernom korzete ,tangách a kozačkách. "Čau divoch" povedala vzrušeným hlasom a ja som sa usmial. Ona ma chytila dlaňami za hruď a dotiahla až do obývačky. Akoby som nevnímal, hlavou mi behali len útržky ako spolu súložíme.

Proč zrovna já? 19.časť ((by Pája))

30. července 2009 v 20:43 | Sabka |  - Proč zrovna já?
"Naty, vstávej! Musím ti píchnout injekci," budí mě jedna ze sester. "To už je ráno?" ptám se rozespale. "Jasně, že je a ty musíš bejt silná. Za chvilku tě odvezeme na sál, kde podstoupíš tu operaci," připomíná mi sestra a já si promnu oči. "Je tady moje mamka?" ihned se zeptám sestry. "Je tu už od sedmi. Je pěkně nervosní. Pořád se mě vyptává, když už tě budou operovat a jestli to dobře dopadne. Ale ani se jí nedivím, ale dopadne to určitě dobře, uvidíš Naty," dodává mi odvahu a podporuje mě sestra. "Teď to trochu píchne, ale jen trošičku. Neboj se," ujistí mě a píchne mi injekci, kterou skoro necítím. "Injekce by tě měla uspat a ty se probudíš, až bude po všem," konejší a upozorňuje mě opět sestra. Chvilku jen ležím a přemýšlím, ale najednou mi začnou těžknout víčka a já pomalinku usínám.

Wolfové pravidlá čierneho svetla... (30.07.09)

30. července 2009 v 20:00 | Sabka |  Tom´s blog
Pieseň posúďte podľa seba ale video s čiernymi svetelnými efektami je super šialené. Celkom avantgardné (hovorí sa to tak ;) to je Wolf.Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/ Kopírovať so zdrojom!

New photos from tour

30. července 2009 v 19:57 | Sabka |  - Backstage photos
by Christopher Häring

For more photos click on "Celý článek"

-

Bill´s art

30. července 2009 v 19:40 | Sabka |  Bill´s arts

Nokia poster portrets

30. července 2009 v 19:38 | Sabka |  - Photos TH

SP: Black nr.16/09-scany

30. července 2009 v 14:51 | Sabka |  x Magazines

Registruj sa na nokia.de a vyhraj lístky!

30. července 2009 v 14:45 | Sabka |  x NEWS
Tak a je to tu! Konečne môžeš vyhrať lístky na akustický koncert Tokio Hotel! Ak sa chcete zapojiť do súťaže, registrujte sa a vyplňte aj osobné údaje osoby ktorá pôjde s vami ako doprovod. Výhercovia dostanu vedieť e-mailom do 20.augusta. Cena príchodu a odchodu nie je vo výhre. Výherca sa po príchode na určené miesto musí preukázať + dôležité upozornenie: Výhercovia pod 16 rokov majú povolený vstup iba so zákonným zástupcom alebo výchovným poverencom. Iba pre štáty EÚ a Švajčiarsko.

Od dneška súťažte o lístky!

30. července 2009 v 10:53 | Sabka |  x NEWS

Lístky na koncert Tokio Hotel do Kolína sú prístupné na http://nokia.de/tokiohotel , súťaž začína 30.07. Zostaňte naladení.

Avatars (photos from new shoots) *2

30. července 2009 v 10:49 | Sabka |  - Avatars
by Weezy

..............

Hackesche J: Tak som objavil Tokio Hotel!

30. července 2009 v 10:46 | Sabka |  x Articles
Komik Matz Knop (34) hádza klobúk preč. Jeho nové alter ego je DJ Hackesche Mall, a robí v neslávnej diskotéke BeschAller- pre hluchých (pozn. neviem či je to zrovna tak :D ale z toho textu to inak neviem vydedukovať :/)
Jeho životný príbeh: DJ Hacke má vysvetlenie cesty slávy Tokio Hotel! O spevákovi sa vyjadrila Jerry z Hair Escapades: "Na preslávenie musíte vyzerať ako duševne chorý!" A DJ Hacke robí show z prelomovým hitom "Durch den Monsun" hrá hore a dole. No skutočný príbeh vieem tak, že Hackerová verzia obsahuje viac zábavy!

- za chyby sa ospravedlňujem :)

Bill play with piercing :P

30. července 2009 v 8:52 | Sabka |  - Anims
hm mňam :D

Proč zrovna já? 18.časť ((by Pája))

29. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - Proč zrovna já?
Ještě dneska v noci…odsud musíme odjet. Chci odjed z tohohle města. Zažila jsem tady jenom a jenom bolest. Už se sem nikdy nechci vrátit. Chci zapomenout na tu nehodu, na Billa - na svou lásku. Jediné, co mě mrzí je, že zde nechám Lucy. Je to moje všechno. Nikdy ji nezapomenu, co všechno pro mě udělala. Bože, dopřej mi na všechno to trápení zapomenout. Nevím, jak bude reagovat mamka, ale snad mě vyhoví.
"Mami, pojď sem prosím rychle!!" křičím na mamku ze svého pokoje. Jsem ještě ubrečená, ale nevadí mi, že mě mamka takhle spatří. Stejně ji musím říct, jaký mám důvod k tomu, že chci na vždy opustit tohle město. "Co se děje, holčičko?" přiběhne mamka do mého pokoje. "Mami, není to lehké ti to takhle říct, ale já chci odjed z tohohle města. Prosím, mami, nemohu tu už dál být," prosím mamku vyčerpaným hlasem. "Ale Naty, to chceš jen tak odjed? Já nemohu tady jen tak všechno nechat a opustit Magdeburg. Musí to být hned teď?" zděšeně se mě zeptá mamka.

The best friends 8.časť ((by Miss TH))

29. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - The best friends
Všade okolo boli rozsvietené sviečky. Bolo ich tam nespočetne veľa. Všetky dokopy vytvárali nádhernú kvetinovú vôňu. Posteľ bola obsypaná lupienkami z červených ruží a uprostred bola kytica z tých istých ruží. Bolo to strašne romantické a nádherné. Potom
ma ktosi chytil zozadu okolo pása a začal bozkávať na krk. "Prekvapenie." pošepkal mi do ucha dychtivý hlas. Vedela som, komu ten hlas patrí. Otočila som sa a videla som Toma, ktorý mal na sebe len boxerky a doširoka sa na mňa usmieval.


Kto nasáva najčastejšie?... (29.07.2009)

29. července 2009 v 19:59 | Sabka |  Tom´s blog
Buďte dobrý, vytiahnite zástrčku a predovšetkým nepoužívajte plazmové televízory... aspoň ak milujete životné prostredie. Každý, kto sa o to nestará, môže pokračovať ako predtým. V prípade, ak chcete urýchliť globálné otepľovanie a vytvoriť leto stále, celý deň sa hrajte videohry na obrovských televíznych plazmách a počúvajte hudbu z počítača.


Avatars (photos from new shoots)

29. července 2009 v 18:47 | Sabka |  - Avatars
by Silmar
..........

Už zajtra sa môže súťažiť o lístky!

29. července 2009 v 18:37 | Sabka |  x NEWS
Nokia Homebase absolvovalo stránky. Zajtra to príde! Choď na stránky www.nokia.de/tokiohotel a vyhraj o 350 x 2 lístkov na Tokio Hotel.

Bill´s hair -anim :D

29. července 2009 v 18:31 | Sabka |  - Anims

Ofic.kalendár na rok 2010

29. července 2009 v 18:29 | Sabka |  00 Shop
imagebam.com imagebam.com
Cena : 12,95 €
Predbežné vydanie: 18.08.2009


- úplne úžasné fotkyyyyy *in love*

MME a RTL točia dokument o Tokio Hotel

29. července 2009 v 14:43 | Sabka |  x NEWS
Milí fanúšikovia Tokio Hotel!

TV produkcia MME V Berlíne realizuje v spolupráci s RTl dokument o Tokio Hotel, ktorý by mal byť vysielaný ešte tento rok. Bude to ten najdlhší,najemocionálnejší dokument vysielaný nemeckou televíziou ktorý existuje. A preto kolegocia z TV potrebujú vašu pomoc.

Produkcia TH zháňa všetky fotky a videá:
  • prvé vystúpenie v televízii (súťaž talentov)
  • video/audio "Leb die Sekunde" (Billová prvý pesnička"
  • prvé vystúpenie skupiny "Devilish" (Hegel rockt)
  • fanúšikovia navštevujú dom Billa & Toma v Loistche
  • vystúpenie TH ako "Black Questionmark" alebo "Devilish" na dedinských zábavach
  • súťaže, malé kluby atď...
  • fotky od fanúšikov a nahrávky, ktoré ešte nikto nevidel
  • atď...
Všetky materiály rýchlo pošlite našim kolegom v MME na cwe@mme.de

Vďaka v mene MME a RTL

RU: Bravo nr.30/09-scans

29. července 2009 v 14:11 | Sabka |  x Magazines


Proč zrovna já? 17.časť ((by Pája))

28. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - Proč zrovna já?
************************* Bill *************************
Proboha, proč se se mnou chce setkat? No koukám, že bych už raději měl jít. Je půl druhý.
Když konečně dorazím na místo. Hned ji spatřím. "Ahoj Lucy! Tak jsem tady," pozdravím ji.
"Ahoj! Jsem ráda, že si přišel, ale není vhodné, abychom se bavili tady. Kousek odsud je park a zrovna moc lidí tam nechodí, co říkáš?" nabídne mi a já jen kývnu. Jsem netrpělivý, co mi chce říct. Když dojdeme do toho parku, je tam opravdu vylidněno. "Mělas pravdu, skoro nikdo tady není," dávám ji za pravdu. "Posaď se, prosím," ukáže na lavičku, u které právě stojíme.
Taky se posadí a hned na mě spustí. "Proč si s ní hraješ? Ona si tohle nezaslouží," zaraženě ji sleduju. "O čem tady mluvíš? Nic nechápu," divím se. "Jo tak ty to nevíš? Ona v tobě vidí něco, co nikdy mít nebude. Neměl bys už ji nikdy vidět. Bude to tak lepší pro vás oba," radí mi. "Něco jsem jí udělal?" zeptám se. Hodně mě její slova zarazila. "Ty jsi jí udělal to, že si za ní přišel. Chudinka je tak bezbranná. Ona není jako ostatní holky. Jasně dřív byla, ale všechno se změnilo tou nehodou. Ona je moc stydlivá a svoje city v sobě dusí až příliš dlouho.


The best friends 7.časť ((by Miss TH))

28. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - The best friends
Ráno som sa zobudila, ale Toma nikde nebolo. Bolo tak desať hodín. Kde môže byť ? Tvrdil, že má voľno. Možno mu do toho niečo prišlo. Išla som do kúpeľne trochu si opláchnuť tvár a učesala som sa. Zišla som dole, že si niečo urobím jesť. Videla som tam Toma ako chystá raňajky. "Dobré ráno." pozdravila som ho ešte ospalo. "Ahoj. Čo by si chcela na raňajky ?" opýta sa s úsmevom. Všimla som si, že už je kompletne oblečený. "Stačí mi müsli s mliekom." "Si si istá, že nechceš niečo sýtejšie ?" "Nie, vďaka." Zodvihnem sa, ale zastaví ma a spraví mi to. "Ďakujem." Dám mu pusu na líce a on ju hneď zmení na bozk. Sadnem si a začnem jesť. Po chvíli si sadne aj on a položí na stôl dva taniere. Jeden sebe a druhý asi pre Billa. O chvíľku zišiel Bill dole.

Nová správa od Nokii!

28. července 2009 v 18:16 | Sabka |  x NEWS
Dobrá správa pre fanúšikov Tokio Hotel. Zajtra prezradíme, ako sa dostanete k lístkom na koncert.

DE: Bravo nr.32/09-scany

28. července 2009 v 18:13 | Sabka |  x Magazines


Tak aké úžaasné je toto? Posadnutí autami... (28.07.2009)

28. července 2009 v 16:25 | Sabka |  Tom´s blog
Toto auto som si vytlačil a strčil pod vankúš. Možno to bude fungovať rovnako ako u zubnej víly a zajtra ráno sa skoro zobudím a budem mať toto auto priamo pred mojimi dverami od auto-víly. Stačí v to veriť, a určite to bude fungovať!

Germany, Kolín (26.03.2006) photos *2

28. července 2009 v 12:01 | Sabka |  - 26.03.2006 Kolín
For more photos click on "Celý článek"

Germany, Kolín (26.03.2006) photos *1

28. července 2009 v 12:00 | Sabka |  - 26.03.2006 Kolín
For more photos click on "Celý článek"

Bravo WEBTV (27.07.2009)

28. července 2009 v 11:54 | Sabka |  x Videa

Tom´s art

28. července 2009 v 11:53 | Sabka |  Tom´s arts
by KimLan78

HyperLink


Karaoke Area: Ready,Set,Go!

28. července 2009 v 11:47 | Sabka |  x NEWS
Tento týždeň je čas na "Ready,Set,Go!"- Rock z tejto neuveriteľnej piesne až tak sála v našej video sekcii! Existujú aj oveľa viac karaoke videí pre Vás, a ubezpečujem Vás že sa všetky dostanú k Vám.


Dobrodružstvo v L.A.. (27.07.2009)

27. července 2009 v 21:20 | Sabka |  Tom´s blog
Práve sme strávili niekoľko dní v L.A aby sme urobili posledné náhravky na náš nový album Humanoid. Samozrejme, sme sa tiež zastavili v Interscope/Cherrytree záznamy ukázať Martinovi Kierszenbaumovi a Brende Romano, drsné mixy z našich nových piesní

Preložila Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz/ Kopírovať so zdrojom!

Proč zrovna já? 16.časť ((by Pája))

27. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - Proč zrovna já?
Určitě si toho musel všimnout, protože…se potulně usmál a kouknul se mi znova do očí. "Bille, mohl by si mě, prosím vzít už domů? Jsem unavená," snažím se nějak vyvlíknout z téhle trapné situace. "Opravdu už chceš jet domů? Jsme tu chvilku," řekne s politováním Bill. "No víš, tahle chvilka mi stačila na to, abych si všimla jaké to je nádherné místo. Nikdy jsem nic krásnějšího neviděla, věř mi," povím mu popravdě. "To jsem moc rád. Když budeš někdy ještě chtít, mohl bych tě sem vzít," navrhne mi. "To bych ti byla moc vděčná," řeknu a naposled se podívám na tu krásu, která nás tady obklopuje. Je to, jako bych opouštěla ráj na zemi. Bill mě odnese do auta a jedeme domů. Celou cestu je hrobové ticho. Když dorazíme před náš dům, vystoupíme z auta a poprosím Billa, aby mě odnesl do mého pokoje. Jsem unavená a hlavně potřebuju být sama. "Děkuju ti za všechno," špitnu. "Dělám to moc rád," vykouzlí na tváři úsměv, když mě pokládá na mou postel a mě jako by v tu chvíli zamrazilo. No tak já už tedy půjdu. Kdybys něco potřebovala… no vždyť víš. Jsem tu pro tebe, princezno," rozloučí se a pohladí mě po vlasech. Když zmizí z mého pokoje, všechno se mi ihned vybaví. Ta chvilka u jezera. Byl u mě tak blízko. Kdyby mě… ale ne, jak vůbec na tohle můžu myslet. Jsem nána pitomá. Bere mě přece za kamarádku a já jeho taky tak co.


The best friends 6.časť ((by Miss TH))

27. července 2009 v 20:30 | Sabka |  - The best friends
Videl som ju ako sa tam olizuje s nejakým chlapom. Bolo to nechutné a mne práve zlomila srdce. Vyšli mi slzy z očí a nevydržal som to. "Ty hnusná štetka !" zakričal som na ňu vypochodoval odtiaľ, čo najrýchlejšie. Bol som taký nahnevaný, že som išiel autom asi 180- tkou. Utieral som si slzy z tváre a bolo mi úplne jedno ako vyzerám. Len som mal obraz v hlave ako sa olizuje s tým idiotom. Ako mi to mohla urobiť ? Myslel som si, že ma miluje ! Bol som fakt slepý. Už ju nikdy nechcem vidieť. Mal som chuť umrieť. Čo som spravil zle ? Veľmi ju ľúbim. Tak prečo mi to spravila ? Kládol som si dookola tie isté otázky. No nenašiel som na ne odpoveď. Zastavil som pred domom a po ničom som tak netúžil ako byť sám. Odomkol som a buchol dverami. Videl som ako Toma a Liz myklo. "Brácho, čo sa deje ?" opýtal sa nechápavo Tom. Ja som neodpovedal nič a vyšiel okamžite hore do svojej izby....