Srpen 2009


TH with Paula

31. srpna 2009 v 22:52 | Sabka |  - Photos THPain of true love 2.časť ((by MissTH))

31. srpna 2009 v 20:09 | Sabka |  - Pain of true love
Potichu mi slzy stekali po tvári, keď v tom som začula hlas. "Prestaň s tým." povedal potichu a ja som zdvihla hlavu. Vyvalila som oči, pretože som uvidela Billa ako mi hľadí do očí. "S čím ?" opýtam sa akože nechápavo hoci viem, kam mieri. Sadol si na húpačku vedľa mňa a pozeral sa na mňa. "Tie drogy ťa zabijú. Prestaň s nimi." povedal smutne. Bola som prekvapená. Nikdy si ma nijako nevšímal, tak čo zrazu ten záujem ? "Nemôžem a ani nechcem. Už je neskoro." poviem potichu a znovu sa mi začnú triasť ruky.

Usměj se prosím 2.časť ((by *Mischa* :o*)

31. srpna 2009 v 20:07 | Sabka |  - Usměj se prosím
Poprosím komentáre pre *Mischu* :o* a v podstate skôr pre mňa, pretože chcem vedieť či aj vám sa tak ff-ka tak straaašne páči ako mne :D

------------------O MĚSÍC POZDĚJI------------------

Už jsem se smířila s tim,že tu rodiče nejsou a nikdy je naživo neuvidim,ale i přesto mam často depky. Lukáš….od teď už Lukas už je docela v pohodě a bere to líp,než Já. Teta bere realitu tak,jak je a už se s tim taky smířila. Sice jí občas ještě vidim ubrečenou,ale už je to rozhodně lepší. Začala jsem chodit do školy,abych si našla přátele a líp se zbavila těch hrozných myšlenek,ale to jsem ještě netušila,jaký jsou tu lidi. Zezačátku byli kamarádský,ale když se dozvěděli,že jsem Češka,zavrhli Mě. Koukají na Mě povýšeně….a takový už holt prostě vždycky němci byli. Nic s tim nenadělám….

Stereotyp? Nič pre mňa 16.časť ((by Sabka))

31. srpna 2009 v 20:05 | Sabka |  - Stereotyp? Nič pre mňa
"Mali by sme už ísť" povedala a ja som prikývol a vdýchol do seba jej vôňu. Mala tak úžasnú voňavku, doslova ma zvádzala. "Nechceš vážne tú mikinu?" "Ďakujem" usmiala sa a pokrútila hlavou. Vošli sme do kuchyne, a ja som ihneď spoznal rozdiel medzi týmto ovzduším a tým vonku. Bolo to tu zafajčené, a bol tu cítiť alkohol. Ona vošla do obývačky a zobrala si kabelku. Vyšli sme z domu a ja som odomkol auto, ktoré bolo zaparkované neďaleko.

My new angel Bill 27.časť ((by *Mischa* :o*))

31. srpna 2009 v 20:00 | Sabka |  - My new angel Bill
Úžasná ff-ka! Babyy komenty :D:D

------------------O TÝDEN POZDĚJI------------------

Sedím na zahradě a koukám do prázdna. Bill na Mě vůbec nemluví, ikdyž je stále se Mnou. Když usínám, sedí u Mě v křesle. Když se probouzím, jsem přikrytá a zase sedí v křesle. Je stále se Mnou. Nemohu ho však vidět ani s ním mluvit. Mohla bych… Ale On to tak nechce. A nejvíce Mě trápí, že nevím proč… Za celý týden nepromluvil jediné slovo. Málem jsem se omylem zabila na schodech, když jsem zakopla.

Zlodějka citů 19.časť ((by Pája))

31. srpna 2009 v 19:58 | Sabka |  - Zlodějka citů
"Hele můžeš mě vyslechnout?" snažím se zachránit od nejhoršího. "Radši sklapni, jasný?" zakřičí a přiloží si k uchu mobil. Začnu mít opravdu velký strach.
"Dobrý den, chtěl bych nahlásit, že se nám do bytu vloupala ta hledaná zlodějka Laura nebo, jak se to jmenuje! Adresa je Paul - Hahn - Straße 450! Buďte rychlí!"
zavěsí a chytne mě za ruce. "Co to děláš, ty kreténe?" snažím se bránit.
"Na to bych se spíš měl ptát já ne? Zlodějko jedna hnusná, to už sis dovolila moc, fakt jo!" přidává na síle, ale já sebou pořád cukám.

Bill a Tom dostanú darček od rádia!

31. srpna 2009 v 19:56 | Sabka |  x NEWS
Moderátori rádia Energy Bremen prezradili, že práve ich rádio venuje k 20.narodeninám Billoiv a Tomovi darček v prevedení CD-čka ich najväčšieho hitu Durch den Monsun, ktorý však bude naspievaný inými hviezdami! Prezradili zatiaľ Bushida, a tieto exkluzívne prevedenia DDm budeme môcť počuť na tomto rádiu zajtra v rannej show o 05.00 :)


Bill Kaulitz: Verím tomu, že nikdy nevyrastiem!

31. srpna 2009 v 15:12 | Sabka |  x Articles
Stop- už nie sú tínedžeri!

Dvojčatá z Tokio Hotel oslavujú 20.narodeniny, už 1.septembra. Tokio Hotel- začína teraz nová éra? NIE! "Myslím, že už nikdy nevyrastiem" povedal Bill Kaulitz v rozhovore pre "Welt am Sonntag"

Inak prominentí bratia majú k blízko k staršej generácii, 20-roční majú trochu zvláštne prianie k narodeninám. "Chcel by som mať kávu a koláč so šľahačkou. A bolo by skvelé, keby všetci okolo mali nad 60 rokov. Taká riadna kávová spoločnosť" povedal spevák Bill. "Mal som vždy pocit že som starší"
Preto dva mladé idoly asi nenávideli školu. "Boli sme skutočné problémové deti, a takmer sme boli zo školy vylúčení. Ale nie preto, že by sme brali drogy alebo sa bili. Ale preto lebo sme diskutovali, a učitelia jednoducho nedospeli" - aspoň tak to vidí Bill...
Napriek tomu si dvojčatá vzali O-úroven dištančného vzdelania (moja pozn. to je asi cez net :D). Bill s vyznamenaním: "Je to skoro až strápne, že?" hovorí tene hviezda.
Vzorom pre teenagerov však byť nechce. Má rád slávu a to krásné čo vytvára. "Znie celkom fajn mať osobného asistenta, ktorý má všetko na starosti. Ale aj tak by som si svoj jogurt, kúpil radšej sám"

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Germany, Kolín (27.08.2009) photos *20

31. srpna 2009 v 14:58 | Sabka |  - 27.08.2009 Kolín
by Choko1990


by Lelou
---
-
-


Bill´s eyes 2005-2009

31. srpna 2009 v 9:51 | Sabka
2005

2006

2007

2008

2009

Aj tak sa mi najviac páči Bill z 2005 :D wáá

Potlesk, prosím! ... (30.08.2009)

31. srpna 2009 v 9:47 | Sabka |  Tom´s blog
Okrem laptopu, gitary a veľkého poháru kávy stojí na mojom stole aj toto. Keď Bill nie je nikde v okolí, aby zatlieskal mojím skvelým nápadom, tak si to urobím sám ;)


Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Povedtze Všetko najlepšie Billovi a Tomovi!

31. srpna 2009 v 9:43 | Sabka |  x NEWS
Bill a Tom majú čoskoro 20, 1.septembra 2009 a preto volajte na (323) 767-8310 a poprajte im všetko najlepšie k narodeninám!

-mohli by to dať zadarmo :D

Pain of true love 1.časť ((by MissTH))

30. srpna 2009 v 21:08 | Sabka |  - Pain of true love
Ďalšia úžasná ff-ka od MissTH, prečítajte ;) a okomentujte :D

"Lex ! Prosím, potrebujem to !" snažila som sa ho zúfalo presvedčiť. "Zaplatím ti neskôr." "Nie, Letty ! Dlžíš mi už za posledné tri dávky ! Najprv zaplať a potom to dostaneš !" "Lex, ja som zúfalá ! Prosím !" triasli sa mi ruky. Tak strašne som to potrebovala. On sa mi otočil chrbtom a odchádzal do tmavej uličky. "Zaplať a dostaneš, čo chceš ! Inak sa mi ani neukazuj na oči !" a odišiel. Mne sa ruky neprestali triasť. Zúfalo som potrebovala vzlietnuť do oblakov, odpútať sa od reality, jednoducho vypadnúť z tohto hnusného sveta. Nič nevnímať iba moje halucinácie.

Usměj se prosím 1.časť ((by *Mischa* :o*)

30. srpna 2009 v 21:05 | Sabka |  - Usměj se prosím
Tak, a teraz fakt túto poviedku si musíte prečítať!!! Ďalšia úžasná, dokonalá a proste úplne super poviedka od Mischy, ktorú sa oplatí čítať!

Ahoj. Jmenuji se Mischa a je Mi 14 let. Jsem z Plzně a mam o 2 roky staršího bráchu Lukáše. Jinak mam čokoládově hnědý vlasy a modrý oči….A jsem celkem normální holka…..ehm. :oD


Stereotyp? Nič pre mňa 15.časť ((by Sabka))

30. srpna 2009 v 21:02 | Sabka |  - Stereotyp? Nič pre mňa
"Ako sa volá?" spýtal som sa a ona sa usmiala. "Ani neviem... bráško ho volá Tomi... a ja neviem, ešte som ho neoslovila" zasmiala sa a ja s ňou. "Tak dobre... pôjdeme..." položila ho a ja som sa sklonil ku košíku a pohladkal to malé zívajúce štaniatko. Bože, bolo taaaak zlaté :D "Idem si ešte po niečo hore" usmiala sa a odišla. Ja som si sadol na gauč v ich obývačke a počkal ju. Po chvíli prišla aj s kľúčmi. "Môžeme ísť"
Bože... vyzerala úžasne. Poriadne som si to uvedomil až teraz, keď schádzala dole. Usmial som sa a vstal. Ona zhasla a ja som vyšiel z jej domu. Ona zamkla a kľúče si hodila do malej kabelky, ktorú mala prehodenú cez rameno. Len som sa usmial a namieril si to aj s ňou k autu.

My new angel Bill 26.časť ((by *Mischa* :o*))

30. srpna 2009 v 20:59 | Sabka |  - My new angel Bill
"Proč bych Tě neměl nikdy políbit?" zeptá se Mě Bill. Jeho otázka je naplněna jeho dychtivostí po odpovědi. Je zvědavý… "…protože…se to určitě nesmí a…" "Myslíš si, že Mě nějaká pravidla zastaví?" zvedne pobaveně obočí. Nadechnu se, abych řekla, že ano, ale Bill zavrtí hlavou. Přiloží Mi ukazováček na rty. Tak ztichnu a zamračím se. Po chvilce prst odendá. Začne se ke Mně pomalu přibližovat. Připadá Mi jako celá věčnost než se přiblíží. Jeho dech je nepravidelný. Omývá Mi jemně tvář. Celý se chvěje.

Zlodějka citů 18.časť ((by Pája))

30. srpna 2009 v 20:55 | Sabka |  - Zlodějka citů
"A co tohle, to je taky špatně?" přitáhne si mě k sobě a políbí mě. Vůbec si v tu chvíli neuvědomuju, co se teď mezi náma dvěma děje a vůbec se jeho polibku nebráním.
Když ucítím, že se jeho rty odlepily od těch mých, otevřu oči a podívám se na něj.
"Lauro, já… musel jsem to udělat, promiň." řekne provinile. "Bille… tohle si neměl, nemělo se to stát!" zvednu se z křesla a uteču do koupelny, kde se zamknu.

UK Street Team Contest!

30. srpna 2009 v 20:54 | Sabka |  x NEWS
Tokio Hotel UK Street Team s potešením oznamuje, že víťazom súťaže o obal Humanoid je Lisa.R z Waterloo, Iowa v USA. Bolo to veľmi ťažké vybrať jedného víťaza z mnohých fantastických návrhov, ale nakoniec sme sa zhodli, ako Street team, že Lisa si zaslúži vyhrať. Make-up, veľké rekvizity a úplne unikátny obraz. Kliknite na obrázok a pozrite si viac na www.tokiohotelstreetteam.co.uk . Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

- baby aby ste to nepochopili zle, takto nebude vyzerať obal Humanoid, bola to iba taká akože súťaž :)I LOVE RADIO - Rozhovor s TH *2

30. srpna 2009 v 19:35 | Sabka |  x Articles
Vitajte späť, chlapci!
Tokio Hotel oslávili svoj unplugged koncert v Kolíne tento týždeň a žijú návratom do Nemecka. Tokio Hotel si v backstage na nás našli polhodinu a urobili rozhovor s I LOVE RADIO

V prvej časti nášho rozhovoru Bill, Tom, Gustav a Georg hovorili o svojom novom albume "Humanoid", o ich nových piesňach a štýle.
Ale niečo iné je nové: v "Bravo" basgitarista Georg z Tokio Hotel prezradil že má priateľku, s ktorou je polroka! Prečo o tom nikto nič nevedel? To vysvetľuje Georg v rozhovore pre I LOVE RADIO.

Bavte sa naším exkluzívnym rozhovorom zo zákulisia časť 2. I LOVE RADIO zverejnilo všetky odpovede od Tokio Hotel

Celý rozhovor nájdete po kliknutí na "Celý článek"

Známy pár, Ingrid a Klaus boli na koncerte Tokio Hotel

30. srpna 2009 v 19:07 | Sabka |  x Articles
Na koncerte Tokio Hotel v Kolíne nad Rýnom bol tiež dobre známy dôchodcovský pár "Ingrid a Klaus" Neprišli tam však preto, aby otvorili podujatie. Ako sú spriaznení s Tokio Hotel ešte nie je jasné. Avšak, bude pravdepodobné že sa to dozvieme vo vysielaní dobre známej show Stefana Raaba.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Pottschalk už o koncerte Tokio Hotel v Kolíne nad Rýnom povedal skutočne všetko. Očakáva sa, že takmer všetko, ale nikoho nenapadlo, že by sa tam mohli stretnúť ajs Ingrid a Klausom. Celkom výstižný bol komentár veľmi inteligentného mladého muža, ktorý povedal: "Eh, dnes sú tu skutočné hviezdy!"
Tak, čo tu teda robili Ingrid a Klaus na Tokio Hotel? Keby sa vyskytli problémy, otvárali by podujatie? Prosím, nie! Páčia sa mi naozaj, ale hudobne sú nemožní. Čo mali teda títo dvaja za lubom v skutočnosti, a v akom sú spojení s magdeburgskými chlapcami, nám nechceli prezradiť. To je vraj skvelé veľké prekvapenie! Pozorujte dobre formáty Stefana Raaba, a tým nemám na mysli len TV Total.
Bolo to po prvý krát, keď Pottschalk stretol najobľúbenejší dôchodcovský nemecký pár a určite sa teraz pýtate, či je to tak aj v ich súkromí. ÁNO, je to skutočne tak! 100 % autentickí, pretože Ingrid a Klaus sú naozajstné originály a žiadní kvalifikovaní herci, alebo niečo podobné... Skvelé, však? To ich robí ešte sympatickejšími.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Tokio Hotel sú sólo- len Georg má priateľku

30. srpna 2009 v 18:53 | Sabka |  x Articles
Hamburg / Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má len jrden člen priateľku: basista Georg Listing má polroka pevný vzťah. Odhalil to 22-ročný v rozhovore s rádiom www.iloveradio.de: "Áno, mám dievča!" Bolo by to dosť hlúpe, tajiť odobné vzťahy kvôli úspechu. "Pripadá mi to trápné, keď sa to chlapec z kapely ssnaží udržať v tajnosti, aby si dievčatá kúpili ich CD. Je to úplne asburdné" povedal frontman Bill Kaulitz, ktorý bude mať rovnako ako jeho dvojča Tom tento utorok 20 rokov. Považuje "skôr za smutne" že iba jeden zo štayroch teen-rockerov z Magdeburgu má priateľku. Jedným z dôvodov je: Príliš málo príležitostí sa zamilovať. "Vlastne ísť von v súkromí, ale ísť do kina, nie je možné" povedal Bill.
Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojomFR: Oops nr.39/09-scans

30. srpna 2009 v 18:39 | Sabka |  x Magazines
Image and video hosting by TinyPicMix anims

30. srpna 2009 v 13:54 | Sabka |  - Anims
by Gerda
http://i28.tinypic.com/2dmi1wx.jpghttp://i32.tinypic.com/2rrlxth.jpghttp://i30.tinypic.com/mh4jfp.jpg

Dospievať je relatívne!

30. srpna 2009 v 13:50 | Sabka |  x Articles
Deti, ako plynie čas: Teen hviezdičky z Tokio Hotel majú takmer 20. Bill a Tom Kaulitzoví hovoria o zlome v 15-tke, o šťastí, ako chodia nakupovať, a prečo sa najradšej rozprávajú s babičkami.

Bill Kaulitz nenamaľovaný nikdy nevyjde z domu, hovorí žena z nahrávacej spoločnosti. Preto sa na stretnutí vždy musí čakať na to, kým sa Bill namaľuje. A keď en drobný mladý muž stojí pred vami, dostanete miernu predstavu o tom, koľko času venuje svojmu vzhľadu. Popod čierne, dokonale upravené vlasy vyčnievajú aj blond dredy, očné viečka zdobí kompozícia čiernej a bielej čiary ktoré ladia k jeho nalakovaným nechtom. Ruky v koženných rukaviciach ktoré držia ťažke reťaze, ktoré sú pripojené k čiernej košeli. Jeho dvojča Tom, sedí vedľa neho na pohovke v hotelovej izbe s ružovými stenami. On sám je oblečený pouličný rocker s kožennou bundou a pletenými vlasmi. Nie menej nákladne, ale nápadne. Dvaja bežní chlapci ako popové hviezdy.

Rozhovor po kliknutí na "Celý článek"

Tokio Hotel: Tom a Bill Kaulitzoví chcú rannú kávu s dôchodcami

30. srpna 2009 v 12:35 | Sabka |  x Articles
Dvojčatá z Tokio Hotel Bill a Tom Kaulitzoví chcú na svoje 20.narodeniny rannú kávu v spoločnosti viac ako 60-ročných. "Príde sa na úplne iné myšlienky"... "nemusíme hovoriť o témach, ktoré sú úplne mimo" povedal Tom Kaulitz.
Na jeho 20.narodeniny v utorok chcú dvojčatá Tom a Bill Kaulitzoví: "...kávu a koláč so šľahačkou. A bolo by skvelé keby majú všetci nad 60" povedal teen idol a spevák Bill Kaulitz pre "Welt am Sonntag". Jeho dvojča, gitarista kapely Tom, dodáva: "Vzhľadom k tomu že so starými ľuďmi nemôžete viesť rozhovory ktoré sú úplne mimo, prídete na iné myšlienky"
Vďaka ich úspechu v Európe, Severnej a Južnej Amerike sú teraz notoricky známy tak, že nemôžu chodiť sami ani nakupovať. "Znie to dosť chladne, mať osobného bodyguarda, ktorý je vždy pri vás a je na vás zainteresovaný" povedal Bill Kaulitz. "Ale nakoniec, by som si môj jogurt rád kúpil sám"
Oblečenie, si kupujú na internete alebo v katalógoch. "Celkom nuda" povedal Bill. Raz sa dostali von v USA, a išli v noci do supermarketu, do oddelenia hračiek. "Máme všetko čo sme chceli. Pištole a šípy, diaľkovo ovládané autá" povedal Zom a Bill dodal " A potom sme strieľali na tie autá. Úplne absurdné"

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!

Tokio Hotel v Miláne 27.septembra.

30. srpna 2009 v 12:15 | Sabka |  x Articles
Dôležité správy pre dosť fanúšikov. ´
Tokio Hotel : medzi 26.-28.septembrom 2009 bude nemecká skupina odchádzať do a z Talianska, aby spropagovali nové CD "Humanoid"
Ďalšou senzačnou správou pre talianskych fanúšikov je že 27.septembra v Miláne sa schádza skupina fanúšikov na exkluzívnú párty, o ktorej budú známe podrobnosti neskôr ako informoval tokiohotel.fansblog.it.
Včera, 28.augusta bol do rádia pustený nový singel "Automatic", prvý oficiálny krok k ceste na nový, veľmi dlho očakávaný album "Humanoid", ktorý vyjde v Taliansku 2.októbra. Nový singel bude k dispozícii od 18.septembra, takisto aj v digitálnej verzii.
"Automatic" vyrobili aj spolupracovníci skupiny a to David Jost ktorý navrhoval texty spontánne, zatiaľ čo Bill s Tomom vymysleli jeden za jazdy do nahrávacieho štúdia v Los Angeles. Dvojičky vlastne mierili do štúdia aby nahrali vokály, tesne predtým, ako sa tam dostali Bill zavolal Jostovi a prezradil mu svoju myšlienku, alebo skôr bláznivý nápad na nový singel, ktorý pomenovali "Automatic". Napísať celú pieseň trvalo len 2 hodiny, a výsledok? Za zmienku stojí že pesnička je zmixovaná, je v nej počuť gitaru, bicie a vplyvy elektro.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!Gustav with friends

30. srpna 2009 v 11:51 | Sabka |  - Photos of Gustav
Gustav & Georg (USA 2008)
Gustav in club (Magdeburg)


Germany, Kolín (27.08.2009) photos *18

30. srpna 2009 v 11:47 | Sabka |  - 27.08.2009 Kolín
Zdroje sú na fotkách :)
www.ichliebebill.blog.cz-www.ichliebebill.blog.cz

Kalendáre na Deutschrocku!

30. srpna 2009 v 11:44 | Sabka |  00 Shop

Na Deutschrocku sa objavili nové kalendáre Tokio Hotel na rok 2010, za cenu 12,95 € , zakúpiť si ho môžete TU

Bill´s sexi look

30. srpna 2009 v 11:41 | Sabka |  - Anims
26539575-1ee22d3d7feaa1f3bbdff4ffeee85e3d_4a99f54c-full

Heart from Automatic/sch

30. srpna 2009 v 11:39 | Sabka |  - Others
Fest pekné :D

The best friends 30.časť ((by Miss TH)) KONIEC

29. srpna 2009 v 20:03 | Sabka |  - The best friends
"Vieš čo ma napadlo ? Keď ti povie áno, tak by ste mohli mať svadbu súčasne s nami. Liz by sa potešila a Sasha tiež. Čo povieš ?" na chvíľku bol zaskočený, ale potom sa tváril, že premýšľa a vzápätí sa mu rozžiarili oči. "To by bolo fantastické Tom ! Len musíme toho dosť ešte vybaviť, keďže svadba je o dva dni. A v prvom rade ju musím požiadať o ruku. A toho sa najviac bojím." poslednú vetu povedal potichu a trošku smutne. "Ale neboj bráško, určite ti povie áno. Som si tým istý." žmurknem na neho a potom sa už normálne bavíme a doberáme.

Stereotyp? Nič pre mňa 14.časť ((by Sabka))

29. srpna 2009 v 20:01 | Sabka |  - Stereotyp? Nič pre mňa
Celý deň som nemohol písať s Vicky, a v podstate tu ani nebola, Bola s tými kamarátkami na kúpalisku. Ale i tak, som mal chuť sa prihlásiť na ICQ a napísať jej, aký mám pocit zo včerajška. Včera sme sa k tomu už nedostali, lebo nemohla ísť na počítač. Možno okolo tej 10 som sa prihlásil, a to tu už bola

My new angel Bill 25.časť ((by *Mischa* :o*))

29. srpna 2009 v 19:58 | Sabka |  - My new angel Bill
Babyyy :D nwm prečo túto ff-ku nečítate/nekomentujete :D ale niečo vám poviem :D podľa mňa je toto najlepšia FF-ka akú som čítala, rovnako ako všetky od *Mischy* :o*

Když vylezu z okna, pomalu se vydám po strmé střeše, dokud nedojdu až k okraji. Tam se zastavím. Pohlédnu dolů. Bude to určitě pekelně bolet, až narazím… Teď nebo nikdy. Možná se Můj směr ubere někam jinam a půjdu do pekla. Třeba nebudu mít tu možnost být anděl a nebudu moct být s Billem. Tímhle to možná vše už navždy skončí. Naposledy si před očima promítnu Billův obličej, jeho čokoládové oči, jeho úsměv, jeho vůni a jeho celého. Poté se zhluboka nadechnu a zavřu oči. Udělám krok do neznáma a nechám se odnášet někam daleko… Dříve než dopadnu na zem, něco Mě zachytí. Tohle znám… Dopadnu do měkké a zároveň pevné náruče.

Zlodějka citu 17.časť ((by Pája))

29. srpna 2009 v 19:55 | Sabka |  - Zlodějka citů
Zadívám se na jeho ručníček, který mu zakrývá to nejdůležitější a bez nějakého váhání mu ho strhnu.
On si okamžitě zakryje rukama to nejdůležitější. "Co to jako děláš? Ses pomátla nebo co?" začne na mě hystericky řvát, zatímco já mám co dělat, aby mi nepraskla smíchem bránice. "No teda Bille, to jsem si nemyslela, že…!" naschvál se zarazím.
"Nic si neviděla! Vůbec nic!" řekne jistě a sehne se pro ručník.

I LOVE RADIO - Rozhovor s TH *1

29. srpna 2009 v 19:52 | Sabka |  x Articles
Po akustickom koncerte Tokio Hotel v Kolíne podpisovali Bill, Tom, Gustav a Georg trpezlivo autogramy až pre 1000 fanúšikov. Poslucháčka I LOVE RADIO, Akucua využila šancu a ako málokto sfotila Billa fakt zblízka, jedného metra. Ďakujeme za fotku, Alicia!
V backstage si Tokio Hotel našli pohlidnku času na rozhovor s I LOVE RADIOM. V prvej časti hovoria o novom albume "Humanoid" a prezrádzajp, ktorá ďalšia pieseň bude zverejnená "Automatisch/Automatic" singli, ktorý vychádza 18.septembra


Bill´s anim

29. srpna 2009 v 19:02 | Sabka |  - Anims

Babyyy??? Momentálne predýchavám príchod infarktu :D:D