Listopad 2009

Bill´s belt

30. listopadu 2009 v 21:13 | Sabka |  00 Shop

Bill´s fotomontage

30. listopadu 2009 v 21:10 | Sabka |  - Fotomontáže
by peyota

www.ichliebebill.blog.cz


Bravo WEBTV (30.11.2009)

30. listopadu 2009 v 21:04 | Sabka |  Bravo WEB TV
Teardrops on my guitar 25.časť ((by Sabka))

29. listopadu 2009 v 20:06 | Sabka |  Teardrops on my guitar
Po asi polhodinke dlhého súboja, Georg vyhral. Ostatne by to bol súboj na 10 minút, ale oni sa tam stále vytláčali, a potom Georg ešte predĺžil dráhu. Ja som sa na to len pozerala za sprievodu Billových pokrikov na Toma, nech to nevzdáva. Gustav zase fandil Georgovi, a ja som radšej nič nehovorila :D. Tom sa zodvihol zo sedačky. "To nebolo fér" zamrmlal si, a ja som sa zasmiala. On si sadol vedľa mňa, stále mal taký zlatý ukrivdený výraz na tvári. Mala som strašnú chuť ho pobozkať. Ale neviem prečo, hanbila som sa. Aké by to bolo, keby ho tu začnem bozkávať. A navyše má tu kamarátov, bolo by mu asi strašne trápne. "Nesadneš si?" spýtal sa a potľapkal si zase po kolenách.

Rocklove 18.časť ((by MissTH)

29. listopadu 2009 v 20:05 | Sabka |  Rocklove
"Teraz povedz úprimne. Bol tam riadny bordel ?" "No kúpeľňa vyzerala asi najhoršie, ale inak to bolo celkom v pohode." usmiala som sa na Georga a ten sa tiež usmial. Po chvíli prišiel Tom a Bill na mňa významne pozrel. "Tak chceme vám niečo povedať." povedal Bill vážnym tónom a chytil ma za ruku. Gustavove a Georgove oči padli na naše ruky. "Tak spustite." povedal Georg s úsmevom. Bože, to je taký zlatý človek. "Chodíme spolu. Chceli sme vám to hneď povedať, aby to bolo oficiálne." pokračuje Bill a usmeje sa. Georg zapíska a Gustav sa uškrnul. "Gratulujeme ! Ja som vedel, že jeden z vás s ňou bude chodiť." povedal totálne rozžiarený. Obidvaja ho pobúchali po chrbte a objali a aj mňa objali. "To by sme mali osláviť." povie Georg a ja sa zasmejem. "No nechceme Davida provokovať, nie ? Aj tak máte do konca turné alkohol zakázaný." "A kto hovoril, že potrebujeme k tomu alkohol ?" spýtal sa Gustav s úsmevom.

Cože? My s nimi pojedeme na turné? 24.časť (by *Mischa* :o*)

29. listopadu 2009 v 20:03 | Sabka |  - Cože? My s nimi pojedeme na turné?
------------------DALŠÍ DEN------------------

Když se probudím,hned ucítím šílenou bolest hlavy. "…au…" zakňourám. Rozhlídnu se po busu. Nejsem ve svojí posteli,ale v obýváku na pohovce. Je tu ještě všude ticho. Chci se zvednout,ale najednou pod sebou…spíš za sebou něco ucítím. Na pohovku je to tvrdý…a moc voňavý. Připomíná Mi to Billovu voňavku. Pomalu se otočím za sebe. Tam je vážně Bill. Bože! My spolu spali celou noc tady na pohovce! Ježiši… Museli jsme být pěkně zlitý. Bill Mě drží v náručí a pravidelně oddychuje. Panebože... Co jsme dělali?! Doufám,že jsme spolu nic neměli. Jenom to ne… Jsme ale oba oblečený,tak snad nic… To Mě trochu uklidní. Podívám se na hodiny,kolik je… Hmm…6 ráno. Jsem se vzbudila nějak brzo…zvláštní. Pomalu se začnu zvedat,ale Bill si Mě chytí pevněji a přivine si Mě k sobě. "..sakra…" zakleju a zkusím to znovu. On Mě ale znovu pevněji sevře. "No skvělý…" pronesu ironicky. Tak se k němu otočim. "Bille…pusť Mě." pohladím ho po tváři. On se jenom pousměje. On snad nespí…! "Bille,neštvi Mě a pusť Mě." řeknu mu. On ale pořád nic. "Fajn… Jak chceš." zakroutím hlavou. Bez ohledů na něj mu ty ruce ze sebe prostě odhodím a zvednu se. On ale spí dál. "Bože.." zakroutim hlavou a odejdu do koupelny,kde vykonam hygienu. Pak se převleču a jdu za řidičem…


Usměj se prosím 3.rada 3.časť ((by *Mischa* :o*))

29. listopadu 2009 v 20:01 | Sabka |  Usměj se prosím 3.rada
Stojím na chodbě v horním patře Alexovo domů. Čekám na Sarah… Pořád to nechápu,ale vážně mě přitahuje… Konečně uslyším kroky na schodech. Po chvíli nahoru vyjde Sarah. Nejistě se na mě podívá… "Pojď se mnou…" řeknu jí a jdu směrem k jednomu prázdnému pokoji. Ona jde poslušně za mnou. Sarah za námi zavře. "…cítila jsi dole to samí? Vůbec to nechápu… Jsem normálně na kluky… Miluju Billa a tohle všechno,ale…teď..já to nechápu." řeknu jí. Ona se mi dál dívá do očí. "…líbilo se mi to." řekne najednou potichu. To mě donutí se pousmát. "Kolik ti je?" zeptám se jí. "..15." "Mně taky.." kývnu. Chvíli mlčíme… Sarah konečně dostane odvahu a kuráž. "Hmm… A co trochu experimentovat?" zeptá se najednou. Já se udivím. Ona šáhne za sebe,kde jsou dveře a zamkne. Pak se ke mně začne přibližovat. "Počkej… Ty chceš…?" vydám ze sebe překvapeně a couvnu.

European Music Awards na MTV

29. listopadu 2009 v 19:34 | Sabka |  x Articles

25.11.2009, 16:37 | aktualizováno 26.11.2009, 18:05 | MTV
Historie evropských hudebních cen MTV sahá až do roku 1994 a od té doby putuje hlavní ceremoniál největšími evropskými městy. V minulosti mezi nimi nechyběly metropole jako Berlín, Londýn, Paříž, řím, Stockholm nebo Dublin.
V rámci večera udílení evropských cen MTV vždy vystupují nejžhavější hvězdy hudební scény, v předchozích ročnících například Madonna, Coldplay, U2, Robbie Williams, Beyoncé nebo Amy Winehouse.
O většině hudebních cen navíc rozhodují sami diváci, kteří hlasují nejen v hlavních kategoriích, ale také v rámci regionálních cen. MTV Europe Music Awards jsou každoročně jednou z největších hudebních událostí.
Sestřih z předávání EMA´s budete moci shlédnout v rámci pořadu World Stage v pátek 11. prosince ve 22:00. Na reportáž z předávání letošních cen European Music Awards se podívejte ZDE.Stephanie Rivas facebook-Automatic cover

29. listopadu 2009 v 19:26 | Sabka |  Others videos


STARS & stories: Fenomén Bill Kaulitz

29. listopadu 2009 v 19:22 | Sabka |  x Articles
29.11.2009
SAT 1 (STARS & stories: Das Phänomen Bill Kaulitz);
22:15 hod

Bill Kaulitz je postrachom nemeckej hudobnej scény. Všade sa s ním vyskytujú titulky, klebety a fámy. Mimochodom, jeho kapela Tokio Hotel najúspešnejšia hudobná kapela Nemecka. Na hitparády útočí už aj v Amerike. "Stars & storieš" prehovoríme s mnohými slávnymi kolegami hudobnej scény, ktorí úplne objasnia fenomén nazvaný Bill Kaulitz


PT: Cuore nr.?/09-scans

29. listopadu 2009 v 19:18 | Sabka |  x Magazines


Twins fotomontages

28. listopadu 2009 v 22:42 | Sabka |  - Fotomontáže
by nathiiby Fucker Berrouz

Image and video hosting by TinyPic

RUM: Popcorn nr.12/09-scans

28. listopadu 2009 v 22:38 | Sabka |  x Magazines


Tokio Hotel na NRJ Awards 2010!

28. listopadu 2009 v 22:36 | Sabka |  x NEWS
NRJ radio dnes oficiálne potvrdilo, že Tokio Hotel sa zúčastnia predávaní cien NRJ Awards 2010! :)
Tokio Hotel shop :)

28. listopadu 2009 v 11:23 | Sabka |  00 Shop
Free Image HostingDo you want Tokio Hotel on Grammy Awards 2010?

28. listopadu 2009 v 11:19 | Sabka |  x Vote for TH
Hlasovať môžete za nominovanie Tokio Hotel na Grammy Awards 2010 TU , a to v 3 kategóriach. Tokio Hotel zatiaľ niesú nominovaní, ale ak začiarkniete OTHER, a pripíšete do 1.kategórie: Tokio Hotel- Automatic, do druhej kategórie : Tokio Hotel- Huamnoid a do tretej Tokio Hotel. Nemusia vyhrať, ale aspoň nominácia by stačila :)

Kuchtíci Tokio Hotel

28. listopadu 2009 v 11:10 | Sabka |  x Articles
Žádné strachy, Tokio Hotel nevyměnili mikrofon za vařečku, pouze si před vydáním nové desky Humanoid odskočili do španělské televizní show El Hormiguero, kde v přímém přenosu uvařili špagety.

Čerstvé news aneb Co se proslýchá

Práce na nové desce Humanoid (vyšla začátkem října) trvala dva roky, protože Bill stráví mraky času s aranžováním vlasů.
Bill: "Pravda je, že mi styling vlasů nějakou dobu trvá. Ale vážně, chtěli
jsme novou desku natočit v klidu a bez stresu. Dva roky to trvalo proto,
že jsme ji natáčeli dvojjazyčně - v němčině a angličtině."

Kvůli kuchařské show v Madridu se Tokio Hotel učili španělsky.
Bill: "Vybavuje se mi jen jediná španělská fráze: te quiero puta. Bohužel ale nevím, co to znamená..."
CG!: Bill by své milé radši neměl vyznávat lásku ve španělštině. Český překlad zní: Miluju tě, děvko!

Bill & Tom sní o stejných holkách.
Bill: "Jednou ráno jsem Tomovi vyprávěl, co se mi zdálo, a on tomu nemohl uvěřit. Zdálo se mu to samé. Ale neptejte se, co to bylo, protože to je příliš delikátní!"
Tom: "Stává se nám i to, že se zamilujeme do stejné osoby."
Bill: "V jedenácti jsme se dokonce poprvé líbali s tou samou holkou. Ale Tom mě předběhl..."
Tom: "Protože jsem o deset minut starší, tak musím být rychlejší!"

Tokio Hotel milují hysterické fanynky.
Bill: "Musím říct, že miluju živé publikum. Nemám rád dav, který jen zatleská a nic. Holky, křičte a řvěte, cokoli jen chcete!
CG!: Schrei!

Tajný recept na špagety podle Toma
"Moje omáčka na špagety je proslulá a absolutně nejlepší! Stačí jenom smíchat kečup, mléko, hořčici, přidat salám, přelít přes špagety a hotovo. Fakt mňamka!"

Na čem si Bill nejvíc pochutná

Kromě toho, že je Bill obrovský fanda fast food jídla, občas svůj "zdravý" styl obmění pizzou nebo špagetami. S jídlem nerad experimentuje, zásadně nejí to, co nezná.


Teardrops on my guitar 24.časť ((by Sabka))

27. listopadu 2009 v 22:26 | Sabka |  Teardrops on my guitar
"Idem si zbaliť pár vecí" povedal mi Tom a potiahol ma trocha za ruku. Ja som prikývla a vyšla s ním po schodoch. Ešte som sa obzrela za Billom ktorý si s úsmevom sadol na sedačku, a práve, keď som sa na neho pozerala, sa na mňa pozrel aj on. Vtedy som sa cítila tak trápne... musela som byť červená až po končeky vlasov. Rýchlo som sa otočila a vystúpila na posledný schod. Mali dosť pekný a veľký byt. Na to, že tu bývajú dvaja chalani, v takom akurátnom veku, kedy sú leniví a majú toho dosť, tu mali aj pekne upratané, a celkovo tu bolo príjemne.
"Mám v izbe troška bordel.. tak to ber s rezervou"

Usměj se prosím 3.rada 2.časť ((by *Mischa* :o*))

27. listopadu 2009 v 22:24 | Sabka |  Usměj se prosím 3.rada
------------------O 6 DNÍ POZDĚJI------------------

Bill už je 3 dny pryč… Hrozně moc mi chybí,ale co se dá dělat… Vydržíme to a pak spolu budeme dlouhý 2 týdny…!!! Bože… Nemůžu se dočkat…!!! Budeme spolu..jenom my dva a nikdo jinej… Ach jo… Už,aby to bylo. Ze snění mě probere papírek,co mě strefí do obličeje. Rozhlídnu se po třídě. Kouká na mě Alex… Zřejmě to bude od něj. Tak papírek rozbalím a začtu se. "Konečně je pátek,co? Pořádám párty. Přijdeš?" přečtu si. "Jasně! Od kolika a kde?" odepíšu mu. Hodím mu ho a čekám na odpověď. Když mi ho hodí,rozbalím ho a přečtu si odpověď. "Bude u mě doma od 19ti hodin. Rád tě uvidím." S úsměvem se na něj podívám a kývnu na znamení,že přijdu. On se usměje a kývne. Pak se dál věnujeme výuce…já spíš svým snům a myšlenkám o Billovi. Už jsem na gymplu… Je to tu fajn a jsou tu super lidi. Už je mi 15 a nemůžu si ztěžovat… Život je prostě fajn… :o) Ne nadlouho…


Cože? My s nimi pojedeme na turné? 23.časť (by *Mischa* :o*)

27. listopadu 2009 v 22:23 | Sabka |  - Cože? My s nimi pojedeme na turné?
"Heh…a potom si udělám aspoň 3 děti." uchechtnu se opile. "Já 5." zasměje se Bill a zase se napije z flašky. Já mu jí vezmu,napiju se a jdeme dál. "…možná se přestěhuji do Německa,protože je to tam lepší a máme tam….." "Pozor! Sloup!" vyruší Mě volání Moniky. Tomu se s Billem udivíme. Ohlídneme se a najednou do něčeho narazíme. "Au…" zakňouráme nastejno,chytíme se za hlavy a na chvíli se zastavíme. "Já Vás varovala…" pokrčí Monika ramena a projde s ostatními kolem Nás jako by nic. "…možná už byste měli přestat pít." poznamená Gustav. "Co říkal?" podívá se na Mě Bill. "Já nevim… Neřeš to." mávnu rukou. Vezmu flašku,Billa a jdeme dál. On Mi zase dá ruku kolem ramen,Já jemu kolem pasu a jdeme,přičemž dál pijeme…v Našem případě už spíš chlastáme. Ještě,že jsme si balili už před koncertem. :oD


Zoom (instrumental mix)

27. listopadu 2009 v 14:45 | Sabka |  New songs


RUM: Cool Girl nr.12/09-scans

27. listopadu 2009 v 14:43 | Sabka |  x MagazinesUsměj se prosím 3.rada 1.časť ((by *Mischa* :o*)

26. listopadu 2009 v 22:32 | Sabka |  Usměj se prosím 3.rada
Už je to skoro půl roku,co spolu s Billem chodíme. Občas se sice hádáme,ale zase se usmíříme a všechno je v pohodě. A navíc…ke vztahu hádky přece patří… Jenže teď nastanou problémy na který náš vztah není připravenej…

"Sakra,Bille! Můžeš mě aspoň na chvíli vnímat?!!!" okřiknu ho. Snažím se mu něco vysvětlit,ale on je pořád zažranej do toho svýho blbýho textu…. A zase se hádáme. "Ježiši.. Dej mi chvíli klid. Potřebuju to dopsat." protočí oči. "Bille,mě už tohle vážně nebaví!" vzdám to a projedu si rukou vlasy. On se na mě podívá. "…co už tě nebaví?" řekne udiveně. "Tohle….tohle všechno. Věčně jsi pryč… A když nejsi a jsi tady,zase se soustředíš jenom na texty nebo se hádáme." povzdychnu a sedni si zničeně na postel. On mě chvíli smutně pozoruje,až si ke mně po posteli doleze. "Já vim… Taky mě to mrzí. Promiň." vezme mi ruku do dlaní.

Teardrops on my guitar 23.časť ((by Sabka))

26. listopadu 2009 v 22:30 | Sabka |  Teardrops on my guitar
Nastúpila som do autobusu, ani neviem prečo, mala som chuť pustiť sú tú sprostú vianočnú otrepaninu Last Christmas. Len som sledovala, ako padá sneh. Boli už predsa len temer Vianoce. Pekne sa mi to hodilo do prostredia. Sledovala som krajinu okolo, a nevšímala si babku, ktorá vedľa mňa neustále vzdychala tak hlasno, že som ju počula až cez slúchatká. Pravdepodobne chcel zaujať moju pozornosť, a začať mi rozprávať jej problémy, na ktoré ale vážne nemám náladu. Len som si trochu pridala na hlasitosti a zavrela oči. Prešiel mnou mrazivý krásny pocit, také vzrušenie, ako keď sa niečo dôležité deje. Proste, keď som strašne rozrušená a šťastná. Neviem prečo, veľmi som sa tešila na tú párty. To, že ma tma pozval bolo také neuveriteľné!

Rocklove 17.časť ((by MissTH)

26. listopadu 2009 v 22:20 | Sabka |  Rocklove
"Keď zobudím Toma, dám ti niečo na hlavu." on sa neprítomne došuchtal do kúpeľne a ja som prišla k Tomovi a tiež ním citlivo zatriasla. "Tom, vstávaj." absolútne nereagoval- bolo to akoby som chcela prebudiť mŕtveho :D. "Tom." trošku silnejšie som s ním zatriasla. On zakňučal a prehodil si cez hlavu paplón. Toto ozaj nemal. "Ako chceš. Budem zlá." poviem, strhnem mu paplón z hlavy a pustím na plné pecky nejakú dosť uziapanú pesničku. "Aaaaaaaa, moje nervy, čo si sa zbláznila ?!" vybehol na mňa Tom a počula som z kúpeľne Billa ako sa rehoce a vypla som rádio.

Cože? My s nimi pojedeme na turné? 22.časť (by *Mischa* :o*)

26. listopadu 2009 v 22:16 | Sabka |  - Cože? My s nimi pojedeme na turné?
------------------V POKOJI------------------

"Tak,co máš v plánu?" zeptám se Billa,když za Námi zavřu dveře od jeho pokoje. "Skládám novej text. Chci,aby sis ho přečetla… Prosim." "Proč zrovna Já?" udivím se. "No…protože taky skládáš texty a Tvoje texty jsou dobrý…tak,jestli bys Mi nepomohla." "Ok. Ukaž to…" sednu si k němu na postel. On si vyndá Lap Top,vleze si ke Mně a dá Mi ho. "Hmm….tohle je Ono." najde Mi to a nechá Mě. Já se začtu. Je to německy. On odejde do obýváku do baru,kde Nám zatím nalije pití a pak se ke Mně vrátí. "…tak,co?" zeptá se s obavama,když dočtu. "No…" nezatvářím se zrovna hezky. "…je to skvělý." zasměju se. "…fakt?" "Jo. Je to dobrý… Možná bych tam pár věcí trošičku pozměnila,ale je to dobrý." kývnu. "Tak,je pozměň." řekne Mi hned. "Nebudu Ti to přece ničit." zasměju se. "Aspoň to zkus…prosim." "Tak,fajn…" odsouhlasim. Lehneme si s tim a začneme to trochu předělávat. Nakonec u toho ale oba usneme….nebo aspoň Já. :oD

Nový štýl Billa Kaulitza z Tokio Hotel

26. listopadu 2009 v 21:34 | Sabka |  x Articles


Berlín- Extravagantný, neprehliadnuteľný atak ženský. A opäť Bill Kaulitz z Tokio Hotel zmenil svoj štýl. Nedávno sa predstavil s natupírovaným účesom, umelými nechtami a chytľavými šperkami! "Nakoniec som nemohol vidieť vlastnú tvár. Tak prišla doba na sebe niečo zmeniť. Hlavná vec je tá- že to vyzerá cool" povedal pre BILD. Jeho obľúbení návrhári oblečenia sú Rick Owens a Christian Dior. Bil: "Mám aj oblečenie, ktoré stálo 10 eúr. predtým som nemal toľko peňazí, tak som si šil vlastné veci. Robím to dodnes. Niečo si nakreslím, a potom to urobím" Ako dlho trvá iba Billovi stať sa ráno rockerom? "So sprchou, obliekaním a maľovaním hodinu. Cez voľno sedím pred telkou neoholený a v teplákoch ako každý iný"

Šperky

Bill vždy rád nosí šperky. Jeho najnovší a najobľúbenejší kúsok : strieborná retiazka s kľúčom. "Páčila sa mi, a preto som si ju doprial" Bill najradšej nakupuje u hamburgského dizajnéra "Elfcraft". Príležitostne si prsteň navrhne sám.

Nechty

Tu bude ženská stránka rockera jasná. "Nechty som si nechal umelo predĺžiť" hovorí Bill. teraz nosí šedé a perfketnne nalakované. Každé 3-4 týždne preto musí ísť hviezda na manikúru.

Vlasy

Bill nosí účes ako irogéz. Po stranách ostrihané, a v strede vystajlované dohora. O jehoúčes sa stará vizážistka Natalie Franz (32). Spevák: "Na letisku si dám čipaku- čokoľvek, čo by nebvzbudovalo pozornosť a stres"

Sveter

Bill bol vo svojom bavlnenom svetre v trendovej farbe tejto sezóny: fialovej! "Aká je jeho cena, a odkiaľ ho mám vôbec neviem"

Nohavice

Bill v čiernych, jednoduchých ale i tak drahých nohaviciach. Boli navrhnuté samotným Christianom Diorom. "Je to môj úplne najobľľúbenejší návrhár!" nadšene priznáva Bill. Cena: 260 eúr!

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!


Bill Kaulitz : "Hlavne, že to vyzerá skvelo"

26. listopadu 2009 v 21:22 | Sabka |  x Articles
Bill Kaulitz, frontman mega kapely Tokio Hotel je preslávený už len vďaka jeho extravagntnému štýlu, a v poslednej dobe viac ako obvykle.

Do tmava namaľované oči, perfektne nalakované nechty. V rozhovore s BILD-om 20 ročný spevák vysvetľuje svoj štýl, hovorí o novom filmu "Arthur und die Minimoys 2" a o jeho prvom bozku.

So svojimi 10-centimetrovými podpätkami je takmer o dve hlavy vyšší ako redaktorka BILD.de. "O niečo som vyrástol, teraz sa mi to nlíži k 188 cm" povedal pri spoločnej fotke, a radšej si sadol. "A k tomu ešte teraz nosím podpätky"
A to nie je všetko: Vlasky ako irokéz, oblečenie od Christiana Diora, Ricka Owensa (obľúbený navrhár speváka, Madonna nosí taktiež jeho značku), veľké množstvo strieborných náhrdelníkov, a koženné rukavice. Tento mladý muž vie, ako sa usadiť na scéne.

Bill, si to TY v tom čo nosíš?

Bill: Samozrejme, v každom prípade. Od začiatku bolo pre mňa najdôležitejšie mať slobou, obliekať sa ako chcem. Najväčším kusom mojej slobody je moje telo. Chcem sa sám rozhodnúť, ako chcem vyzerať. Je hororová predstava, že by som mal štylistu, ktorch by mi všetko vybral. Nikdy by som to nezniesol. Pre mňa je dôlležité že sa cítim dobre, a nenudíme sa.

Bol si vždy tak sbevaedomý, alebo ťa vyzdvihlo toto obdobie?

Bill: Pri prvom stretnutí s našou nahrávacou spoločnosťou nám chceli dať štylistu, ktorý by mi doporučil, ako mám nosiť vlasy. To bolo prvé, čo som zatrhol. Mal som vtedy 14 rokov. Takže už od začiatku boli dskusie.

Dávaš za oblečenie veľa peňazí?

Bill: Či moje oblečenie stojí toľko a toľko, alebo nie, nie je todôležité. Predtým som mal malé vreckové, a všeci som si šil sám, a to robím niekedy aj teraz. Alebo si niečo nakreslím a nechám si to ušiť. Mám pár bpnd, ktoré stoja 10 eúr. Hlavná vec je, že to vyzerá skvelo!

Je ti jedno čo si ostatní hovoria o tvojom štýle?

Bill: S Tokio Hotel sú tu také chvíle, kedy nemôžme počuť svoje meno. Nemôžem sa pozerať na svoju vlastnú tvár, vlasy, všetko. Nemôžem za to obviňovať ostatných, keď si to myslia. Potom nastane obdobie, kedy chcem niečo zmeniť. Aby ma videli inak.

Myslíš si, že si pekný?

Bill: Nikdy nestojím pred zrkadlom a chválim sa: Bože, ty ale vyzeráš úžasne" Aj keď si to mne mnohí myslia, že takto premýšľam. Keˇmi ľudia povedia, že vyzerám dobre, samozrejme, že ma to poteší. Sám to ale aj tak vidíte inak.

Koľko času potrebuješ ráno?

Bill: So sprchou, oblečením, líčením potrebujem hodiny aby som sa pripravil. Existujú také dni, kedy sa nemaľujem. S takými vlasmi ísť na letisko, by bolo dosť vysilujúce. Potom si dám čiapku, a som úplne nenamaľovaný. Doma vstanem a neoholený si sadnem v teplákoch pred telku- ako každý iný.

V "Arthur und die Minimoys 2" dabuješ opäť hlas hlavnej postavy. Zažil si už svoj prvý bozk...

Bill: Áno, a pri dabovaní takejto scény si musíte bozkávať ruky, aby to znelo dôvery hodne. To nie je ani tak romantické, ako to vyzerá vo filme.

Kedy si zažil svoj prvý bozk?

Bill: Mal som 9 alebo 10. S Tomom sme mali naozaj to isté dievča. On sa s ňou bozkával o deň skôr. Ja som bol o deň neskôr. Bolo to hrozné. Myslím, že prvý bozk nie je pre nikoho dobrý. Vtedy mi to prišlo strašné. Druhý už bol lepší.

V "Arthur und die Minimoys 2" mluvíš opět hlavní postavy. Zažil první svůj polibek…
Ano a při dabování něčeho takového si líbáte své vlastní ruce, aby to znělo věrohodně. To není asi tak romantické, jak to pak vypadá ve filmu.

Chceš ako ďalšie dabovať v Hollywoode?

Bill: Ztiaľ tu nebola žiadna správna ponuka. Myslím, že je veľmi ťažké hrať rolu. Trocha skúsenosti už z videoklipov mám, ale hrať celý film je niečo úplne iné. Keby by to bola dobrá rola, vedel by som si to predstaviť. Filmy s upírmi sú naozaj moje najobľúbenejšie. Môj detský sen je, aby som v nejakom takom mohol hrať.

Bill Kaulitz v ďalšom diele Twilightu? Štýl na to už má.

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!


CZ: Popcorn nr.12/09-scans

26. listopadu 2009 v 16:49 | Sabka |  x Magazines

CZ: Bravo nr.24/09-scans

26. listopadu 2009 v 16:48 | Sabka |  x Magazines

Speechless... (26.11.2009)

26. listopadu 2009 v 16:41 | Sabka |  Tom´s blog

Lady Gage sa naše vystúpenie na EMA tak páčilo, že mi predvčerom volala, aby sa spýtala ako sme urobili efekt horiaceho klavíru a či to môže urobiť pri jej Speechless vystúpení na American Music Awards. Jasne že vždy radi pomôžeme iným interpretom a preto myslím, že to vyriešila úplne dokonale. Alebo, čo si myslíte vy? ;)

Adventný kalendár TH

26. listopadu 2009 v 16:30 | Sabka |  00 ShopUsměj se prosím 2.rada 17.časť ((by *Mischa* :o*) KONIEC

25. listopadu 2009 v 22:30 | Sabka |  Usměj se prosím 2.rada
"A jak žiješ?" zajímá se Tom. "Hmm….na nic… Asi chápeš,proč…" "Jasně… Je v tom Bill. Tak,už za nim běž,ať už se dýl netrápíte." usměje se Tom a pustí Mě. Já mu vlepim hubana na tvář a jdu nahoru. Zaklepu na jeho pokoj,ale nic se neozve. Tak pomalu otevřu. Když uvidim to,co se tam děje,ztuhne Mi krev v žilách a asi sebou každou chvíli seknu…. Bill tam není…. :oD "Bille…?" vejdu do jeho pokoje a podívam se,jestli není na terase. Tam ale taky není. Do prdele…. Tak,to vzdam a jdu pryč. Když akorát vyjdu z jeho pokoje,z koupelny vyjde Bill. Chvíli Mě zaraženě pozoruje. "Ahoj…" pozdravim ho nejistě. "…Ahoj. Cos tam dělala?" "Hledala jsem Tě,ale Ty jsi tam nebyl…. Protože jsi byl v koupelně. Jenže Já to nevěděla a proto jsem šla do pokoje…. Takže vlastně…. Bože. Melu tu úplný sračky. Co to se Mnou bože je?!...no nic. Prostě jsem Tě hledala." plesknu se do čela a čekam na jeho reakci.

Teardrops on my guitar 22.časť ((by Sabka))

25. listopadu 2009 v 22:23 | Sabka |  Teardrops on my guitar
__________________DIA_________________________
Sedela som na posteli a hrala sa s prsteňom. Bola som už dávno hore, a nevedela som čo mám robiť. Zobudila ma SMS-ka od Lukasa (pozn. pre tých čo neviete 4.časť, písané kurzívou :)) Vraj chce ísť so mnou von. Povzdychla som si. Tak rada by som išla... Je mi trápne odvolávať to s Tomom. A navyše, strašne by som tam chcela ísť. Je milý, a fakt sa mi začal páčiť, ako vzhľadom, tak chovaním. A priznám si... fakt by som s ním aj chcela niečo riešiť. Ale Luky..strávila som s ním 2 roky. 2 krásne roky, plné nežných bozkov, objatí a maznania. A teraz by som s ním mohla byť zase.