Únor 2010

Ty seš coura! - A ty sketa! 74.časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3) KONIEC

28. února 2010 v 22:35 | Sabka |  Ty seš coura! - A ty sketa!
-MISCHA

Možná teď dělám největší chybu svého života… Zavřu poslední kufr a odnesu si ho do auta. Vrátím se zhasnout a zamknout dům. Pak nastoupím do auta a jedu. Celé už to mám promyšlené. Nepůjdu na potrat. Nedokáži to. Ale dát to dítě potom pryč? Když ho budu nosit 9 měsíců pod srdcem, uvnitř sebe, živit ho? Ne, nejsem přece blázen. Bill ani Tom se s tím nehodlají smířit, atak se to bude muset obejít bez nich. Jsem plně rozhodnuta odejít odtud, někam daleko jenom se svým dítětem. Billa miluji, ale Tom nám ničí život.

You belong with me 13.časť ((by Sabka))

28. února 2010 v 22:33 | Sabka |  00 You belong with me
______________________-O TÝŽDEŇ________________
Konečne som si dorobila ten sprostý čitateľský. Ešte že je tá Antigona taká tenká :D Rýchlo som si zapla notebook, aby som si s ním mohla písať. Musela som sa usmiať, pri spomienke na neho. Nejako mi prirástol k srdcu :D Napísala som Purovi SMS- ku na dobrú noc a prihlásila sa na chat. Samozrejme. Bol tu :D
KiKa76: a som tu zase :D ahoj :D
quidoB: jupí :D čo si sa tak dlho učila zase? :D
KiKa76: prepisovala som si Antigonu do čitateľského :P
quidoB: že sa ti to aj chcelo :P ja si to sťahujem z netu :D
KiKa76: práve preto je z teba taký dilino a ani nwš o čom to je :D
quidoB: ale viem :D
KiKa76: no o čom? :P:D:D

Všetko je vo hviezdach 23.časť ((by MissTH))

28. února 2010 v 22:32 | Sabka |  Všetko je vo hviezdach
ALEX
"Chris, odnesieš toto prosím na trojku ?" spýtala som sa svojej novej kamarátky a kolegyne, pretože sme mali dnes toho veľa a už sa malo o chvíľku zatvárať. "Jasné Alex." zobrala zo stola jedlo a odkráčala s ním k stolu, kde sedel mladý párik. Práve som robila účet k jednému stolu, keď vošiel Tom. Čo tu ten robí ? Mal prísť Bill. Veď sme sa dohodli... Prišiel ku mne a usmieval sa. "Ahoj Alex, dnes ťa odveziem ja, ak ti to nevadí." "Prečo ? Teda nieže by som bola sklamaná, ale nemal prísť Bill ?" zasmial sa a ja som oči neodtrhla od účtu, lebo som sa nechcela pomýliť. "V poslednej chvíli mu do toho niečo prišlo a tak poprosil mňa, aby som sa za tebou zastavil." tajomne sa uškrnul, ale tváril sa totálne uvoľnene.

Cože? My s nimi pojedeme na turné? 100.časť (by *Mischa* :o*)

28. února 2010 v 22:30 | Sabka |  - Cože? My s nimi pojedeme na turné?
"..dobře… Na tom okruhu,jak jsme byli s Tomem od Vás mimo,tak Mi řekl,že bychom se někdy mohli společně podívat do jeho pokoje a potom dodal,že bez Tvojí a Moniky přítomnosti…vlastně bez Vašeho vědomí bychom se mohli spolu podívat i pod sprchu…" řeknu Billovi pravdu a nejistě se na něj podívám. "Co prosim…?" nevěří zřejmě svým uším. Já kývnu. "No Já snad špatně slyším!!!" zaječí a zvedne se. Ihned vyskočím a chytnu ho. "Bille,něco jsi Mi slíbil!" "Ale to jsem nevěděl,že tohle…!" "….ale ani se Mě nedotknul! Určitě to myslel ve srandě!" snažím se ho uklidnit. "To je jedno.. Tohle ale ve zdraví nepřežije…" rozejde se pryč… Do prdele… "Bille,něco jsi Mi slíbil!" "To se teď ruší!" "Fajn! Tak,Já taky teď ruším to,že spolu chodíme! Jestli uděláš ještě krok,je KONEC!" řeknu. Nic jinýho Mě v tuhle chvíli nenapadlo… Nějak ho přece musím donutit… Slíbil to přece… Bill se zastaví.

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *11

28. února 2010 v 14:39 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Fur immer jetzt
Time: 01:46
Vote for TH in t-music

28. února 2010 v 14:28 | Sabka |  x Vote for TH
Tokio Hotel sú nasadení do t-music s novinkou "World behind My Wall", hlasovať za nich môžete po registrácii TU


RUM: Popcorn nr.03/10-scans

28. února 2010 v 14:24 | Sabka |  x Magazines


Kdo vydrží, prežije! 39.časť ((by Monika)) KONEC

27. února 2010 v 21:25 | Sabka |  Kdo vydrží, přežije!
Zhluboka jsem se nadechla a vykročila raději pravou nohou. Už jsem se ani neotáčela za sebe, raději nic. Vyšla jsem ven a hned mě oslnily záře reflektoru a všeho možného co na mě začalo svítit. Tolik lidí venku to snad není ani možné, že tolik jich vůbec existuje. Chvíli jsem se bavila s moderátorem, který mě potom poslal do auta. Nasedla jsem, zavezlo mě stejně jenom kousek do studia. Kde už byly všichni, ještě po chvíli přijel Tom. Moderátor si s námi povídal se všemi a ovšem co se tak nějak zásadného stalo. Poté, že když tu mají celou skupinu tak toho hned využijí. Z publika vyskočil Gerog s Gustavem a Tom s Billem se přidaly. Prý využijí beztak to měly jako vždy nachystané. Kluci začaly hrát World behind my wall. Utřela jsem si slzu, když dohrály… nějak mě to vzalo.

You belong with me 12.časť ((by Sabka))

27. února 2010 v 21:25 | Sabka |  00 You belong with me
Po chémii som to už nevydržala, a akonáhle zazvonilo, tak som vybehla z triedy za Purom a chytila ho za ruku. On sa mi vytrhol, a Gabi sa na mňa pozrela a s úškrnom pokrútila hlavou. "Si ho nevšímaj, jeho to prejde" usmiala sa. "Neprejde" odvrkol, a to už všetci vchádzali do triedy. "Bože, veď nebuď ako malý" On sa obzrel. "Ja som ako malý?" "A nie?" On sa oprel o stĺp pri otvorených dverách, a ja som využila príležitosť a prišla k nemu. Objala som ho okolo pásu a naklonila sa k nemu. Síce nebol nič- moc vysoký, ale i tak som bola menšia. Pozerala som mu do očí. On to po chvíli nevydržal a usmial sa. Dala som si ruky okolo jeho krku a on sa ku mne naklonil a začal ma jemne bozkávať. Chvíľu sme sa bozkávali, ale po chvíli sa odo mňa odtiahol.

Nezvyčajná láska 10.časť ((by MissTH))

27. února 2010 v 21:23 | Sabka |  00 Nezvyčajná láska
(keď chcete, pustite si Attention :) som oficiálne do tejto pesničky zaláskovaná :D)

Internet ma po chvíli prestal baviť a začal som vymýšľať ďalšie básničky pre Liu. Mal by som už byť trochu kreatívnejší. Napadlo ma pár dobrých rýmov a dostal som skvelý nápad. Dopísal som to, vytočil číslo do kvetinárstva a všetko vybavil. Spokojný sám so sebou som sa obliekol a vypadol z domu. Išiel som do garáže, odomkol si moje milované Audi a nasadol som dnu. Vyštartoval som a stále pridával rýchlosť, aby som tam bol čo najskôr. Poviem jej to ? Poviem jej, že to ja jej posielam tie ruže s básničkami ?Asi to je ešte skoro. A možno sa mi aj vysmeje. Musím si ju najprv nejako získať. Behali mi stále v hlave rovnaké myšlienky a bol som do nich taký zabratý, že som skoro prešiel jej dom, no zastavil som v pravý čas. Vystúpil som a zabuchol za sebou dvere.

Ty seš coura! - A ty sketa! 73.časť (by *Mischa* :o* & Anyy_<3)

27. února 2010 v 21:19 | Sabka |  Ty seš coura! - A ty sketa!
-TOM

Vyjdu z pokoje, porozhlédnu se a vejdu k Billovi. "Bille?" nakouknu dovnitř. Sedí tam Mischa. Ahh, zase ona… Bill ovšem ne… "...šel na záchod." řekne mi jen a přikryje si rukou obličej. Popotáhne a setře si slzy. Asi brečí? "Proč brečíš?" zeptám se jí nejistě, pořád stojím jen ve dveřích. "...nebrečím." zavrtí hlavou a pořádně se otře. Ať ze mě nedělá debila… "Brečela jsi." Udělám pár kroků vpřed. "Proč?" povytáhnu obočí. "Ale to nic. Nech to být." pousměje se křečovitě. "Hm, tak fajn." pokrčím rameny a zase se otočím k odchodu. "Vlastně… Něco jsem ti přišel říct." "Hm?" pozvedne obočí. Teď to nějak zformulovat, abych nebyl za úplného idiota.

Cože? My s nimi pojedeme na turné? 99.časť (by *Mischa* :o*)

27. února 2010 v 21:18 | Sabka |  - Cože? My s nimi pojedeme na turné?
------------------V NOCI------------------

Právě jsme v busu. Jsme na cestě do Ohia - Columbus. "Nebylo to od Tebe ale zodpovědný! Byla opilá!" uslyším Tomův křik. Momentálně se s Monikou hádají dole v obýváku. Já tu sedím nahoře v ložnici a zbytek je zřejmě v kuchyni. Ty dva se hádají kvůli Mně… "Já jí ale varovala! Mohla si za to sama! Taky Mě pěkně zřídila,jestli sis toho nevšiml!" oplatí mu Monika taky křikem. "Mischa ale dopadla mnohem hůř!" "..proč se jí kurva zastáváš?!!!" zaječí Monika,až Mi po zádech přejede mráz. Přivinu si polštář víc k tělu a zavřu oči. "Zastávám se jí,protože na to má právo!" řekne Tom. "Ne! Nemá na to právo! Je v tom ale něco jinýho! Co Ti slíbila?! Levnej sex nebo co?!" křikne Monika. "Nic Mi prosim Tě neslíbila."

BILD vysvetľuje novú show Tokio Hotel

27. února 2010 v 19:04 | Sabka |  x Articles
Prenikavý alarm v Color Line Arena. Tokio Hotel, najúspešnejšia nemecká teen rocková kapela vystupuje na svojom "Humanoid city tour". BILD prezentuje koncert a hovorí s dvojičkami Billom a Tomom Kaulitzovými.

Aká je tam technika?

  • Tokio Hotel sú na ceste s 11-timi nákladnymi vozmi a 6-timi autobusmi. Bill: "Autobus je zakázaný pre fanynky, takže Tom sa plne môže sústrediť na koncerty"
  • 50 členov tímu a 4 kuchárky
  • ich pódiové zriadenie má 90 000 wattov, plátno väčšie ako 70 m2. Tom: "Nikdy sme nemali toľko prvkov na show"
Aká je show?

Tom: "Je to všetko nové, pripravili sme toto turné behom roka. Každé rozhodnutie sme urobili sami"
Bill: "Jediná vec, ktorá nie je nová sú naše staré hity"

Tom tentoraz nehrá len na gitaru ale spolu s Billom aj na klavír. Skúšali od novembra v Hamburgu, Londýne a Luxemburgsku.

Aké je to v backstage?

Bill: "Je počuť veľkolepé príbehy hudobníkov, ktorí vyžadujú úplne bielé miestnosti alebo svoj vlastný záchod. My máme rohový gauč, chladničku a hriankovač. A hudbu z notebooku. To stačí."
Bill má svoju vlastnú miestnos,ť v ktorej sa rozospievava.
Tom: "Vykopli sme Billa z miestnosti backstage, aby si robil tie svoje cvičenia rozsahu hlasu tam. Aj bubeník Gustav má svoju vlastnú miestnosť na bubnovanie.

Dvojičky majú pri sebe svojich dvoch psov.
Tom: "Bill sa nemôže celý deň zbaviť ich výkalov"

A čo sa deje v Hamburgu?

Bill: Všetci hovoria o show v Hamburgu. Koncert v našom domove. Rodina a priatelia sú na tomto mieste, a keď si na to spomeniem, pulz sa mi zrýchľuje"

Sabka pre http://ichliebebill.blog.cz Kopírovať so zdrojom!


Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *10

27. února 2010 v 18:35 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Dogs unleashed
Time: 03:05

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *9

27. února 2010 v 18:31 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Lass uns laufen
Time: 02:34

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *8

27. února 2010 v 18:29 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: In your shadow (I can shine)
Time: 03:38

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *7

27. února 2010 v 18:28 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Kampf der Liebe
Time: 05:18Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *6

27. února 2010 v 11:41 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Humanoid
Time: 02:11

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *5

27. února 2010 v 11:35 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Geisterfahrer
Time: 05:11

-ja tento song tak nehorázne milujem :)

Bill in a fire!

27. února 2010 v 11:35 | Sabka |  - Photos

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *4

27. února 2010 v 11:28 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Screamin´
Time: 04:04

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *3

27. února 2010 v 11:24 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Durch den Monsun
Time: 04:31

Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *2

27. února 2010 v 11:21 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Sonnensystem
Time: 02:33


Germany, Oberhausen (26.02.2010) video *1

27. února 2010 v 11:17 | Sabka |  - Oberhausen (26.02.2010)
Song: Zoom
Time: 02:49